2737
2734
عنوان

دوست دارم زودتر ازدواج کنم اما خواستگار ندارم میشه راهنمایی کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2591 بازدید | 68 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا شاید مامان و بابات به ت نمی گند

ایییول دمت گرم 

من فکر میکردم هیچ وقت خواستگار نداارم 

اما بعد فهمیدم پنج تا دارم که خانواده ردشون کردن😂😂

دلداده علی اکبرم 💖. شیدای ابوالفضلم💟.مجنون حسینم❤.کنیز زینبم💞      الحمدالله.🤗.      میشه برای حاجت روایی شدنم یه صلوات فقط یه دونه بفرستی . مرسی😍
2731
دقیقا درد منم همینه

منم مث تو بودم همه دوستام ازدواج کرده بودن بچه داشتن من مونده بودم احساس حقارت داشتم با اینکه هم خوشگل بودم هم تحصیل کرده هم هنرمند ولی هنوزم نفهمیدم برا چی تو فامیل فقط من ازدواج نکرده بودم. خواستگارم بصورت جدی نداشتم مثلا میگفتن فلانی میخواد بیاد خواستگاری وهمین دیگه خبری نبود تا 25سالگی با اولین خواستگارم که راه دورم بود ازدواج کردم الان مث سگ پشیمونم دارم شکنجه میشم بخاطر دوری

خودت زیادی میگیری احتمالا فکر میکنن اگر بیان خواستگاری ضایعشون میکنی

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2738
لاقل تا الان باید دوسه تا میومد که رفیق ازدواج کرده دخترداییم دوسال ازم کوچیکتره اونم ازدواج کرده

اگه میخوای خوشبخت باشی هیچ وقت خودتو با کسی مقایسه نکن. فقط رو خودت تمرکز کن.

حالا که ازدواج دوست داری  و راهنمایی میخوای، شروع کن مقدماتش رو فراهم کن. از کتاب خوندن شروع کن و مردهارو بهتر بشناس. خودت رو هم بهتر بشناس.  توی اجتماع باش. راستش ازدواج سنتی ریسکه (با احترام به هرکی سنتی ازدواج کرده) پس برو توی اجتماع، محیط کار، رفتار دوستانه و خوب با اطرافیانت مثل فامیل و دوست و همسایه، گروه های ورزشی مثل کوهنوردی، همایش ها و کلاس های مختلط (من کلاس فن بیان یه جلسه رفتم و خواستگار پیدا شد برام!)، محیطای فرهنگی که پر ادم خوب و تحصیل کرده هستش و امثال این ها. اینجوری میتونی هم رشد کنی هم برای خودت بهترین فرصت رو بخری. بشناسی دیده شی معرفی شی.. 

شدن...  ــــــــــــــ إِنَّ اللَّهَ يَرْزُقُ مَنْ يَشَاءُ بِغَيْرِ حِسَابٍ ـــــــــــــ
2706