2737
2739
عنوان

بهترین آرایشگاه عروس بیرجند

5314 بازدید | 8 پست

سلام بچه ها. من اخرای تیر عروسیمه و عروسی بیرجنده.خودم اهل بیرجند نیستم و نمیدونم کدوم سالنش برای عروس بهتره.کسی از بیرجند اینجا هست که راهنماییم کنه؟❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم  من بیرجندم چند سالته؟ سالن عروس افرینش فکر میکنم اسمش هست توی معلم

من ۲۶ سالمه.آفرینا رو شنیدم غلیظ درست میکنه. گل نسترن رو شنیدم خوبه و طبیعی درست میکنه.ستاره هم شنیدم خوبه ولی میگن همه عروساشو مثل هم درست میکنه.شما در مورد گل نسترن میتونی راهنماییم کنی؟❤

2731
خودت کجایی هستی؟ من شیرازیم، شوهرم بیرجندی، البته شیرازیم.....ان شاالله خوشبخت بشی

به سلامتی عزیزم.ما تهران هستیم.اینجا درس میخونیم جفتمون.توی دانشگاه اشنا شدیم.میتونی در مورد ارایشگاه راهنماییم کنی؟❤

من ۲۶ سالمه.آفرینا رو شنیدم غلیظ درست میکنه. گل نسترن رو شنیدم خوبه و طبیعی درست میکنه.ستاره هم شنید ...

والا من برای عروسی خودم ک همین دوسه ماه پیش بود اصلا تحقیق نگردم و اصلا هم درمورد هیچ ارایشگاهی اطلاعات ندارم .. من افرینش توی معلم تعریفشو خیلی شنیدم کارشم دیدم پرنسسی درست کرده بود غلیظ نبود.. برای عروسی خودم یکی از همین ارایشگاهای زپرتی رفتم چون توی تالار جلسه نداشتیم اصلا جلسه نداشتیم فقط برای کلیپ و اتلیه رفتم ارایشگاه... ولی راضی بودم.. من تعریف افرینشو شنیدم

الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌺
به سلامتی عزیزم.ما تهران هستیم.اینجا درس میخونیم جفتمون.توی دانشگاه اشنا شدیم.میتونی در مورد ارایشگا ...

ما شیراز عروسی گرفتیم. خودم بیرجند فقط یه بار برای عروسی جاریم رفتم آرایشگاه، که میگفتن خیلی خوبه، بد هم نبود..ولی اسمش اصلا یادم نیست... خیابون معلم هم بود

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
2738