2733
2739
عنوان

چقدر به مرگ فکر میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 798 بازدید | 129 پست
خدای من منتظر نیست که بمیرم بعد عذابم بده... بخاطر گناه هایی که هر کدوم از بنده هاش ممکنه انجام بدن ...

حق الناس دست خدا نیست.... 

ای که دستت می‌رسد کاری کنی،کاری بکن...عمردارد می‌گذرد،دارد اجلسرمیرسد...السلام‌عیلک‌يا‌عقيلة‌العرب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همیشه اصلا آرزوم مرگ بود فکر میکردم تموم میشه راحت میشم 

الان همش بهش فکر میکنم ولی دلم نمیخواد بمیرم چون میدونم بارم سنگینه کارم گیره میترسم 

چون خودکشی هم کردم میدونم خیلی مردن درد داره 

در بن بست هم راه آسمان باز است پرواز بیاموز....
2731

هرروز..... احساس سختی دارم... همش فکر میکنم ک دیره و من وقتم داره هدر میره😔 حس میکنم چیزی تو دستم ندارم

احساس زیان میکنم

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
شما در کودکی از مادر کتک نخوردی بابت کاره اشتباهی؟؟ 

نه😉

چون شیطنتام به حدی نبوده که کتک بخورم

گناهامم به حدی نیست که عذاب بشم

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق
همیشه اصلا آرزوم مرگ بود فکر میکردم تموم میشه راحت میشم  الان همش بهش فکر میکنم ولی دلم نمیخوا ...

عجب!!.... خودکشی داستانش جداس....هر کسی خودکشی بکنه تا روز قیامت مورد لعنت فرشتگان قرار میگیره

ای که دستت می‌رسد کاری کنی،کاری بکن...عمردارد می‌گذرد،دارد اجلسرمیرسد...السلام‌عیلک‌يا‌عقيلة‌العرب
2740
واسه این مسافرت باید وسایل مناسب هم برداشت که ازیت نشد... درسته؟ 

اعمال خیر اگه منظورتونه که خب من اصلا اهل دین و مذهب نیستم ولی در کنارش سعی میکنم دل نشکنم.دروغ نگم. فخر فروشی نکنم و .......

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....
هر وقت کسی که فامیله یا میشناسمش میمیره تا یه هفته  بعدش دوباره یادم میره

این ها واسه ما هشدار هستش

اعمال خیر اگه منظورتونه که خب من اصلا اهل دین و مذهب نیستم ولی در کنارش سعی میکنم دل نشکنم.دروغ نگم. ...

شما در مسافرت نیاز های مختلفی داره اعم از غذا نوشیدنی کمک های اولیه ابزار و.....