2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
محدثه خانم خجالت داره. ناجی داره لطف می کنه و ما از اطلاعاتش استفاده می کنیم. ناراحتی وارد نشو ناجی جونم سلام مرسی از لطفت.
خدایا از اینکه روز به روز به باردار شدنم نزدیک و نزدیک تر میشوم از توسپاسگزارم
ناجی جان من و همسرم در سیکل قبلی از روز اول تارزو 14 ام که پانکچر داشتیم کیو10 خوردیم. حالا این دفعه من از یه ماه جلوتر به همسرم کیو10 دادم. الان چند روزه شروع کرده...خودم ولی چون داروهام زیاده هنوز شروع نکردم...به نظرتون زود نیست که از الا نشروع کرده...نکنه براش بد باشه....البته همسر من مشکلی ندارره
بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.
2740
ناجی مغازتو هنوز جمع نکردی جمع کن این کاسبیتو نمیدونم چطور آقای زاهدی هنوز پی به دکون بازارت نبرده اگه شوهرت خداروشکر مشکلش حل شده پارسال تاپیک زدی فهمیدیم هرکی هم مشکل شوهرتون را داشته باشه سرچ میکنه پیدا میکنه ولی شما شورشو در اوردی دیگه تو تاپیک من پا نذاری ............گفته باشم
الهـــــــــــــــــــــــــــی!!!! تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم مبادا گم کنم راه قشنگ آرزوها را مبادا گم کنم اهداف زیبا را مبادا جا بمانم از قصار موهبت هایت الهــــــــــــــــــــی !!مرا مگذار تنها لحظه ای حتی . . .
الهـــــــــــــــــــــــــــی!!!! تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم مبادا گم کنم راه قشنگ آرزوها را مبادا گم کنم اهداف زیبا را مبادا جا بمانم از قصار موهبت هایت الهــــــــــــــــــــی !!مرا مگذار تنها لحظه ای حتی . . .
بچه ها ما به هرجایی خودمونو بند میکنیم که به نتیجه برسیم تو رو خدا گول کاسبی این آدمو نخورید اگه دارو میخواید مصرف کنید تحت نظر پزشک متخصص چقدر از بدبختی ما این ادما سوء استفاده میکنند
بخدا خسته شدیم از دستش ببین چیکار کرده که رفتار مون را هم داغون کرده از پارسال هی تجربیات شوشوش را مینویسه کنارش هم کاسبی میکنه خوب از تجربیات شوشو تو اتاق خواب هم بگه یه دفعه
2706