2737
2739

من فکر میکنم اونایی ک با ختم خاصی حاجت میگیرن مثلا ختم یس و صلوات و ....

اونایی هستن ک دلشون ب خدا نزدیکه و تونستن تو دوران ختمشون هیچ گناهیی نکنن و نمازشونو اول وقت بخونن😔وگرنه حاجت نمیگیرن

حالا من یه مشکلی دارم (لطفا نصیحت نکنین چون نمیشه امتحان کردم)اونم اینکه همه گناه هامو میتونم دور کنم از،خودم جز،دعوا با مادرم😭😭😭😭نپرسین چرا ک توضیحش زیاده و واقعا خیلی سعی کردم نمیتونم این گناهو ترک کنم

حالا امید من کلا از،خدا قطعه ،و حاجتمو بده چون این گناهو میکنم و نمیتونم حتیییی ی چهل روز،خودمو برا خدا خالص کنم تا حاجت بگیرم

باور کنین اصلا یکی ار،حاجتام اینکه از،مامانم دور شم

کسی بوده ک شرایط مشابهی مثل من داشته باشه و ی گناهی رو حین ختم مرتکب شده باشه و لی خدا بهش نظر کنه😔

ختم ۱۲۴ هزار صلوات برداشتم ولی امیدی ندارم ک حاجتمو بده چون مادرم ازم ناراضیه

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57

تو ختم برندار اما کاری کن مامانت ازت راضی باشه حاجتتو میگیری قول میدم....توجه نکن ،بحث نکن باهاش یه چشم بگو و برو ،زیاد حرف نزن که دعواتون بشه....فقط بخند،هر چی گفت یه لبخند بزن و برو

خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی....تو هم قرار منی هم تو بیقرار منی...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اره من ولي الان خيلي پشيمونم چون مادرم مريض شده 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2742

عزيزم خوندم كامنتتو

تو اگر بدوني چقدررررر خدا بخشنده و مهربونه هيچوقت ازش نااميد نميشي اول ك ب حاجتت مثبت فك كن

دوم از خدا بخواه روزي ك ب حاجتت رسيدي ديگه دل مامانتو نشكوني

منم سختي زياد كشيدم مثلا مامانم باعث شد تن ب ازدواج سنتي بدم و كم اذيتم نكرد ولي خب مادره 

مقدسه 

كاريش نميشه كرد 

سعي كن با مامانت مهربون باشي دلشو ب دست بياري خدا هم حاجتتو ميده

🌼و خدايي كه به شدت كافيست🌼كاربر قديمي...متاهل و البته متعهد😍💍تيكر بارداري نيست براي رسيدن به حاجت ها و خواسته هام📿🥺التماس دعا دارم از همتون😍خدايا تو بهترينهارو برام رقم ميزني پس خودمو زندگيمو آيندمو به تو سپردم...♥️🙏🏻ميشه واسه حاجتام يه صلوات بفرستيد گنا دالم🥴💓گر نگهدار من آن است كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد🌊🌸خدايا بابت سلامتي كه بهم دادي شكرت😍♥️لا حَولِ وَلا قوُهً اِلا بِالله العَليُ العَظيّم🌼
خوب راضیش کن حلالیت بطلب و باهاش خوب باش 

حلال میکنه ولی واقعا توضیحش سخته هردیقه باهم دعوا داریم سر چیزی ک هیچ وقت حل نمیشه😭😭😭😭دست خودمم نیست باور،کنین .مادرم از من بیشتر میخواد ک مشکلم حل شه و گورمو گم کنم

تو ختم برندار اما کاری کن مامانت ازت راضی باشه حاجتتو میگیری قول میدم....توجه نکن ،بحث نکن باهاش یه ...

ی چیزی میگی گفتم ک توصیخش سخته از،اینایی نیست ک با اینا درست بشه من نمیتونم😭😭😭کاش با چشم و باشه تموم میشد

2740
اره من ولي الان خيلي پشيمونم چون مادرم مريض شده 

یعنی حاجت گرفتی ؟

حاجت گرفتنت چ ربطی ب مریض شدن مادرت داره؟

اصلا به این چیزا نیست والله خیلیا رو میبینی اصلا نماز نمیخونن ولی هیچی به مرحله آرزو نمیرسه براشون ت ...

اینایی ک نماز،نمیخونت ابجی دلشون پاکه،ممکنه تو چشم ما فقطنمازنخوندن و بی حجابیشونو ببینیم ولی اگه ب عمق و ته ماجرا بری میبینی همچین ادم های دست ب خیر،و دلپاکی هستن همچین راضی ان زمین و زمانه ازشون ک دعای خیر همه پشتشونه 

نمازم درسته ازشون اون دنیا سئولل میکنن و نتیجه شم میبینن  ولی خب نتیجه کارهای خوبشونم میبینن دیگه 

در،کل اونا انگار بهترن از،ما

عزيزم خوندم كامنتتو تو اگر بدوني چقدررررر خدا بخشنده و مهربونه هيچوقت ازش نااميد نميشي اول ك ب حاجت ...

خیلی سخته برام 😭

اینایی ک نماز،نمیخونت ابجی دلشون پاکه،ممکنه تو چشم ما فقطنمازنخوندن و بی حجابیشونو ببینیم ولی اگه ب ...

والله من برای این دنیا و اتفاقاش هیچ توجیه منطقی و عقلانی ندیدم

انگار خدا هر چی خواست هر جور خواست همون میشه

یعنی حاجت گرفتی ؟ حاجت گرفتنت چ ربطی ب مریض شدن مادرت داره؟

منم عين تو بامامانم هي بحث داشتيم و دعوا و قهر يه روز به خدا گفتم برام يه سرنوشتيو رقم بزن كه هيچوقت نبينمش حتي صداشم نشنوم خدا مادوتارو خيلي از هم دور كرد  الانم داره يه جوري ميشه كه حتي ديگه نميتونم ببينمش

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
والله من برای این دنیا و اتفاقاش هیچ توجیه منطقی و عقلانی ندیدم انگار خدا هر چی خواست هر جور خواست ...

ی چیز دیگه هم هست 

اینکه دسته بندی ما بنده ها غلطه یکم .ما میایم میگیم هرکی پول داره زیباست و مقام داره و صدها نوچه داره عزیز خداست و هرکی فقیره و کنیزه و اسیر و گرفتاره خدا حتما دوسش نداشته خب این غلطه

خدا هرکسی رو ی جور،امتحان میکنه یکی رو بهش،ثروت میده براش خمس و زکات و کمک ب فقرا    واجب میکنه.میزاره امتحان میکنه ببینه میده یا نه ،

یکی رو با فقر و امتحان میکنه ببینه دزدی میکنه یا نه ،،،،البته ثواب هرکردوم و اندازه اش و سختیش پیش خداهم معلومه 

اگه با این دسته بندی غلطمون ب دنیا فکر کنیم باید نتیجه گرفت ائمه از همه دورتره از،خدا😐

اون حضرت علی ک ثروتمند نبود 

اون از،موسی بن جعفر علیه السلام ک کلا زندان بود 

اون از،بلای کربلای امام حسین 

اون از،خیانت همسر امام حسن و ....

منم عين تو بامامانم هي بحث داشتيم و دعوا و قهر يه روز به خدا گفتم برام يه سرنوشتيو رقم بزن كه هيچوقت ...

یا خود خدا  

دقیقا چندروزیه همین دعارو میکنم 

میگم جوری دورمون گن ک ن ببینمش ن صداشو بشنون حتی از پشت تلفن 

بعدش این جدایی دست من نباشه تا گناه قطع صله رحمم نداشته باشم😔ولی من واقعا راضیم ب این

2706