2737
2739
عنوان

عشقم بلاکم کرد🙃

| مشاهده متن کامل بحث + 4225 بازدید | 65 پست
اشتباه نکن دختر  منم عشقم یه ماه رفته اوایلش خیلی غمگین و ناراحت بودم براش کلی بیو و پروفایل می ...

حالا نمیدونم چیکار کنم چجوری کجا ببینمش باهاش قرار بذارم حرف بزنم میترسم واسطه بیارم اونو هم بلاک کنه...

کاربری دست دو نفر 🙌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حالا نمیدونم چیکار کنم چجوری کجا ببینمش باهاش قرار بذارم حرف بزنم میترسم واسطه بیارم اونو هم بلاک کن ...

سعی کن یاد بگیری مشکلاتتون بین خودتون حل بشه واسطه بد تر میکنه من میگم دوباره قرار بزار براش توضیح بده اگه قبول نکرد ببخشیدا بدرک برو پی زندگیت

الهی و ربی من لی غیرک   انصافا خودمونیما همیشه خدا هوامونو داره   دورش بگردممممممممم  
سعی کن یاد بگیری مشکلاتتون بین خودتون حل بشه واسطه بد تر میکنه من میگم دوباره قرار بزار براش توضیح ب ...

مشکلم اینه قبول نمیکنه بیاد سرقرار

کاربری دست دو نفر 🙌
2738
کِییی؟

بزودیییی ان شاالله کاملا درکت میکنم من براتو دعا میکنم تو هم بلمن دعا کن

الهی و ربی من لی غیرک   انصافا خودمونیما همیشه خدا هوامونو داره   دورش بگردممممممممم  
مشکلم اینه قبول نمیکنه بیاد سرقرار

ببخشیدا ولی حس نمی کنی داره می پیچونه من این حسو دارم دلش جای دیگس

ببخشیدا ولی حس نمی کنی داره می پیچونه من این حسو دارم دلش جای دیگس

نه دلش جایی نیس اون فقط قیدم رو زده نمیخواد منم درگیرش بشم نمیخواد بیشتر کش پیدا کنه ولی چون حقیقت رو نمیدونه و فکرش اشتباهه دارم آتیش میگیرم حتی باور نمیکرد من خودمم فکر میکرد یکی دیگه م حتی نمیدونست عاشقشم ولی بهش فهموندم تو این مدت فقط می مونه یه چیز که همون بحثه

کاربری دست دو نفر 🙌
2706