2737
2734
عنوان

عشقم بلاکم کرد🙃

| مشاهده متن کامل بحث + 4225 بازدید | 65 پست
گذشته ی هرکس به خودش مربوطه دوست پسرت دنبال بهونه بود عزیزم احساسی نشو منم قبل از اشنایی با دوست پسر ...

کاملا موافقم عشق اگه عشق باشه خدایی حتی اگه واقعا رابطه جنسی ام داشته باشی تموم نمی شه

الهی و ربی من لی غیرک   انصافا خودمونیما همیشه خدا هوامونو داره   دورش بگردممممممممم  
چرا شک کرد؟

بعد از یه سال میدونستیم قراره همو ببینیم کاملا آماده بودیم که انگار کل کائنات دست به دست هم داده بودن من برنامه هام خراب بشه اون روز بعدشم چون نتونستم برم پیشش و اون منتظرم بود اینجوری فکر کرد فکر کن برای آرایشگاه از دوهفته قبل وقت گرفته بودم همون موقع که داشتم میرفتم زنگ زد که بیا بعدشم آرایشگرم توام زد که کارم و سریع انجام میده ولی یه ساعت و نیم طول کشید هیچی دیگه

کاربری دست دو نفر 🙌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید خانم که راحت میگم ولی اگه عاشق بود این کارو نمیکرد. گذشته تو هم به خودت مربوطه و بس. ولش کن ...

نه اون فکر کرد بهش خیانت شده :)

کاربری دست دو نفر 🙌
2728
فرصت تموم کردنشو نداری؟با ی اکانت فیک برو پیجش یا پی ویش هرچی رو دلت مونده بهش بگو قشنگ ک عقده هات ...

رفتم با یه خط دیگه و از ته قلبم داد زدم که عاشقشم برای آخرین بار ولی امیدوارم نبوده باشه🙃

کاربری دست دو نفر 🙌
2740
میگی دوست پسرم نبود پس نامزدت بود؟

عاشق هم شدیم میخواستیم باهم بریم تو رابطه که نشد بعد من پیداش کردم که فکر کرد من تو اون مدت که ندیدمش تو رابطه بودم

کاربری دست دو نفر 🙌

اشتباه نکن دختر  منم عشقم یه ماه رفته اوایلش خیلی غمگین و ناراحت بودم براش کلی بیو و پروفایل میزاشتم که برگرده بعد فهمیدم من یه دختر قدرتمندم پس تو هم قدرتمند باش انسان بر میگردد

الهی و ربی من لی غیرک   انصافا خودمونیما همیشه خدا هوامونو داره   دورش بگردممممممممم  
اووووه بدشانسیت😞😞

نه واقعا اون روز احساس کردم که خدا نمیخواد نمیدونم حکمتش چی بود ولی اون روز بدترین روز عمرم بود زمین و زمان و نفرین کردم هیچ وقت یادم نمی ره چی شد تازه از اونور عشقم داغون شد رفت سراغ سیگار و این چیزا اون منم یه ساله دارم دست و پا میزنم یه ماهه که پیداش کردم دارم باهاش کل کل میکنم آخرشم بلاک...

کاربری دست دو نفر 🙌
2706