2733
2739
عنوان

مادرم فقط بلده نفرینم کنه😔

1800 بازدید | 144 پست

گناه من فقط این زندگیم پاشیده ومیخوام بچموپیش خودم نگه دارم فقط همین 😔ازدیشب هیچی نخوردم مامانم عین خیالش نیست ازخداشه بمیرم امروز بهش گفتم بچه رو ببرن من خودمو میکشم میگه ب جهنم کلی خودمو بچمو نفرین کردمن خیلی سختی کشیدم توزندگیم الانم اصلاشرایط روحی خوبی ندارم بعد زایمانم شوهرم ولم کرد الان۶ماهه کلی اتفاق افتادبرام یکذره منو درک نمیکنن پدرمادرم بدترنمک میپاشن رو زخمم امروز مامانم میگه شوهرش حق داشته ولش کنه کاش ماهم ولش میکردیم میکشتش😔خسته ام خسته نمیدونم چ کنم ن شوهرم میخواد ک برگردم ن میتونم مستقل شم اینجاهم ک فقط بخاطر ابرو نگهم داشتن جرات خودکشی هم ندارم چ خاکی تو سرم کنم من 

چرا نمیتونی مستقل بشی؟

■دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ... ■                                                                                          ■مـن به خودم تمامت را قول داده بودم .گفته بودم سهم من خواهی شد .تو در تمام جاهای خالی زندگیم پر شده بودی .تو تمامت سهم من بود .آنچنان در آینده ام روشن به نظر می آمدی که تمام گذشته را خط زده بودم .تو قول من ، به خودم بودی ...بیا و مرا پیش خودم بد قول نکن …■                                                                                ■یادم نمی کنی و ز یادم نمی روی؛؛یادت بخیر یار فراموشکار من! ■

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

چیزی نیس ک

مامان من روزی ۵۰ بار کفن تنم میکنه منو میکنه تو قبر بعد چند دیقه دوباره درم میاره😒

قرار به زودی خدا دوتا دختر دوقلو خوشگل بهم هدیه بده واسه دیدنشون لحضه شماری میکنم 💜 لطفا با اون دل های پاکتون برام دعا کنید که بتونم مادر خوبی براشون باشم و درست بزرگشون کنم 😍و سالم باشن تن درست💚 
2738
چون هیچ پولی ندارم 

سرکار نمیتونی بری؟

مهریه نگرفتی؟

■دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ... ■                                                                                          ■مـن به خودم تمامت را قول داده بودم .گفته بودم سهم من خواهی شد .تو در تمام جاهای خالی زندگیم پر شده بودی .تو تمامت سهم من بود .آنچنان در آینده ام روشن به نظر می آمدی که تمام گذشته را خط زده بودم .تو قول من ، به خودم بودی ...بیا و مرا پیش خودم بد قول نکن …■                                                                                ■یادم نمی کنی و ز یادم نمی روی؛؛یادت بخیر یار فراموشکار من! ■

هیچی قوی باش و فعلا سر کن ولی هرروز برای مستقل شدن تلاش کن 

من خیلی خوشبختم از وقتی که یاد گرفتم هر چیزی در درونم هست را نشان دهم. من تمام احساساتم را دوست دارم و اطرافیانم را نسبت به آنهاآگاه میکنم.احساسات عزیزم بازی قایم باشک ما تمام شد.ترس عزیزم مرسی که مرا یاری میکنی خشم مهربانم مرسی که هستی ناراحتی عزیزم چه خوب که هستی دل شکستگی باشکوهم چه خوب که منفی های زندگیم را بهم نشان میدهی. شادی ' خوشحالی `دل خوشی `نفرت `و........
2706