2737
2739

من نامزدم

در جنگم با خانواده 

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من با عشقم ازدواج کردم😊جالبشم اینه خودم بهش گفتم‌ک‌دوسش دارم ۲سال دوست بودیم خانوادهامونم مخالف بود ...

وای خدا منم خودم بهش گفتم واسه امًضام دعا کن تعریف کن چی گفتی بهش

یه صلوات واسه حاجتم میفرستی خدایا یه حس پاک و واقعی و دوطرفه بین منو اونی که بهش علاقه دارم قرار بده بهم برسیم و خوشبخت بشیم😍😍😍
وای خدا منم خودم بهش گفتم واسه امًضام دعا کن تعریف کن چی گفتی بهش

ایشالله دوست داشته باشه...هیچی همکلاسی بودیم ازش خوشم میومد برای ۲ تاشهر متفاوت بودیم ک‌اشنای مشترکم نداشتیم بتونم امارشو بگیرم خلاصه دیدم ترم تموم شد این بهن شماره نداد یا مکافات شمارشو پیداکردم فکر کن رفتم توگروه دانشگاه شاید ۲۰۰۰نفر بودن سوال کردم ک کسی فلانیو میشناسه یکی دونفری گفتن اره ولی کسی شمارشو نداد ب زوووور پیداکردم شمارشو بهش پی ام دادم ک اره من ازت خوشم‌میادو دوست دارمو این‌حرفا

یه صلوات مهمونم کنید💕
ایشالله دوست داشته باشه...هیچی همکلاسی بودیم ازش خوشم میومد برای ۲ تاشهر متفاوت بودیم ک‌اشنای مشترکم ...

😍😍😍 خوشبخت باشی 

یه صلوات واسه حاجتم میفرستی خدایا یه حس پاک و واقعی و دوطرفه بین منو اونی که بهش علاقه دارم قرار بده بهم برسیم و خوشبخت بشیم😍😍😍
2738
منم خیلی بدبختی کشیدم کتک خوردم سر این قضیه جنگتون ب چ دلیلخ

پدرم میگ چون با کسی ک من نگفتم میخوای ازدواج‌ کنی نمیام 

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)
من با عشقم ازدواج کردم😊جالبشم اینه خودم بهش گفتم‌ک‌دوسش دارم ۲سال دوست بودیم خانوادهامونم مخالف بود ...

منم دعا کن به عشقم برسم

لطفا برای رسیدن به♥️عشقم♥️صلوات بفرستین.ممنونم

ما ازدواجمون عشق در نگاه اول بود  

منو بار اول که دید گفت با من ازدواج میکنی

منم بار اول گفتم بلهههههههه

پس فرداش مامانش زنگ زد خونمون

10 روز بعدش اومدن رسما خواستگاری

20 روز بعدش نامزد کردیم

(من ملکه آبی پوش ملکه علم عشق و ثروت هستم)...فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .

من با دوست پسرم ازدواج کردم 

ظهر تماس تصویری گرفت داشتیم میحرفیدیم  یهو  وسطش هی گوشیش زنگ میخورد قطع و وصل میشد 

منم سری اول پرسیدم کیه گفت  کارگرام هستن 

بازم گوشیش زنگ خورد گفتم کیه  دوباره گفت همون کارگرمه هی زنگ میزنه  در رابطه با کار 

دوباره گوشیش زنگ خورد بازم گفتم کیه  دیگ صداشو برد بالا و تند  رفتار کرد باهام گفت هی میگی کیه کیه خو تو که میدونی دم ب دقیقه بخاطر کارم زنگ میزنن 

منم ناراحت شدم ازش 😑

خدا جونم  بچه هامو به خودت میسپارم مراقبشون باش
2706