2737
2734
عنوان

🌹🌹🌹ختم سوره یس🌹🌹🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 2801 بازدید | 445 پست
سلام ، پست منو ندیدید البته ننویسید اسم ‌منو چون معمولا ختم رو قبل از نیمه شب شرعی میشه ادا کنیم اما ...

سلام گلم بله ظرفیت هست اگه همیشه همیشه بعد قبل نیمه شب شرعی می خونی اشکال نداره شما تو گروه باشید ولی یه روز جلو تر از ما ختم رو شروع کنید اینجوری اون مشکلم حل می شه فقط باید بیایید بگید که می خونید 

💕💕💕💞 توکل به خدا 💞💕💕💕
سلام گلم بله ظرفیت هست اگه همیشه همیشه بعد قبل نیمه شب شرعی می خونی اشکال نداره شما تو گروه باشید ول ...

نه همیشه اون تایم نمیخونم کلا گاهی صبح گاهی شب منظور متغیر هست اما تا قبل از نیمه شب شرعی حتما ادا میکنم این میشه خانمی؟

شما جوان‌های عزیز به توفیق الهی شکست آمریکا را خواهید دید؛ به توفیق الهی به زانو در‌آمدن صهیونیسم را خواهید دید؛ به توفیق الهی عظمت و عزّت نهایی ملّت ایران را مشاهده خواهید کرد : رهبر عزیز انقلاب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه همیشه اون تایم نمیخونم کلا گاهی صبح گاهی شب منظور متغیر هست اما تا قبل از نیمه شب شرعی حتما ادا م ...

باشه  سعی کن تا قبل اذان مغرب بخونی دیگه کار پیش اومد نشد مشکلی نیست فقط باید بیایی خبر بدی می خونی چون 10 روز خبر ندی چه بخونی چه نخونی حذفی 

💕💕💕💞 توکل به خدا 💞💕💕💕
باشه  سعی کن تا قبل اذان مغرب بخونی دیگه کار پیش اومد نشد مشکلی نیست فقط باید بیایی خبر بدی می ...

باشه عزیزم

شما جوان‌های عزیز به توفیق الهی شکست آمریکا را خواهید دید؛ به توفیق الهی به زانو در‌آمدن صهیونیسم را خواهید دید؛ به توفیق الهی عظمت و عزّت نهایی ملّت ایران را مشاهده خواهید کرد : رهبر عزیز انقلاب
2728

خانمی 

حاجتم به نیت سلامتی و تعجیل در فرج صاحب الزمان (عج) و اینکه از من راضی و ‌خشنود باشند

نوبت من رو بذارید هدیه به صاحب الزمان (عج)

خانمی  حاجتم به نیت سلامتی و تعجیل در فرج صاحب الزمان (عج) و اینکه از من راضی و ‌خشنود باشند ...

به روی چشم گلم به وقتش لیست که گذاشتم تگت می کنم چند روز قبل ختم برا یاد اوری 

💕💕💕💞 توکل به خدا 💞💕💕💕
به روی چشم گلم به وقتش لیست که گذاشتم تگت می کنم چند روز قبل ختم برا یاد اوری 

خیلی ممنونم منم یادداشت کردم تو گوشیم 💞🌹

2740
منم هستم فقط از ۱۷ تیر شروع به خوندن میکنیم اونموقع باید بیاییم اعلام کنیم؟

گلم صفحه اول قوانین ختم رو بخون چند روز مونده به ختم لیست رو میدازم و شماهارو دعوت می کنم که یاد اوری بشه و هرکی هر حاجتی داره فقط یه حاجت که مهمتره بگه که تو لیست بنویسم 

💕💕💕💞 توکل به خدا 💞💕💕💕
سلام عزیزم  بله من هستم هر موقع شروع شد لطف کنید تگ کنید  حاجت دلت روا

علیک سلام گلم فدات به روی چشم فقط صفحه اول قوانین ختم رو هم بخون گلم 😘

💕💕💕💞 توکل به خدا 💞💕💕💕
گلم صفحه اول قوانین ختم رو بخون چند روز مونده به ختم لیست رو میدازم و شماهارو دعوت می کنم که یاد اور ...

ی دنیا ممنون واسه برادرام معتاد هست خدا کاری کنه ترک کنه واسه همیشه آدم سالم تو جامعه بشه 

بهترین نیستم اما خودمم😍
2706