2726
عنوان

🌹🌹🌹ختم سوره یس🌹🌹🌹

2801 بازدید | 445 پست

💟💟💟💟 قوانین مهم ختم💟💟💟💟💟

1_این ختم از 17تیر شروع می شه پس عجله نکنید

2_ختم یه کار دلی هست کسی مجبورتون نکرده کسانی که گفتن هستن باید تا اخر کار باشن و حق الناس گردنشونه اگه نخونن پس دقت کنید اونایی که سرکار می رن  بچه دارن فکراشونو بکنند  شمارو به هرچی می پرستید قسمتون میدم  هرکسی اهل خوندن نیست  یه روز می خونه دو روز نمی خونه ادم مسئولیت پذیری نیست نه وقت خودشو بگیره نه وقت مارو  

3_حتما حداقل باید از 4 روز یه باربیایید بگید که خوندید و باید تا قبل از اذان مغرب بخونید و تمام کنید
بعد 10 روز از ختم اونایی که تو این 10 روز  نیومدن خبر بدن حذف می شن دیگه تگ نمی کنم چرا نیستین  برا حاجت روایی خودتون نباید من التماستون کنم که شرمنده جدی حرف می زنم با فیلم بازی کردن عده ای در حق بقیه ظلم می شه 

4_چون قراره اونایی که اطلاع نمی دن حذف کنم تعداد نفرات بیشتر از 40 نفر هستن ممکنه ختم 52 روز طول بکشه پس دقت کنید 

5_اول و اخر ختم و اون روزی که تو لیست اسم شما نوشته شده باید صدقه بدید

6_حاجت فقط یه یک چیز می تونه باشه 

7_کسانی که تمایل دارن می تونن اسم و حاجت خودشونو بنویسن که منم تو لیست بزارم

8_ کسانی که منصرف شدن باید تا قبل 16 تیر بگن 

9_قبل  خوندن یس اگه می تونید یه سلام به امام حسین (ع) بدین السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین السلام علیک و رحمت الله و برکاتو تو این دوران ختم تا اونجا که جا داره کارای مثبت انجام بدید و حداقل گناه نکنید

10_و دراخر این ختم تقدیم می شه به 124000پیغمبر 12 امام تمام شهدای کربلا از جمله اقا ابوالفضل عباس اقا علی اصغر  و تمام خانم های بهشتی که خانم فاطمه خانم زینب خانم رقیه خانم ام البنین خانم ام الکلثوم خانم مریم خانم اسیه و تمام زنان و دختران و خواهران مومن این امامان و پیغمبران و شهیدان 

و تمام بهشتی ها که یادم رفت اسمشونو نام ببرم 

التماس دعا از همه اتون دارم ان شالله خدا رو قسم میدم به خون امام حسین این ختم بی جواب نمونه هیچ کس دست خالی از اینجا نره ان شالله تمام اعضای هر سه گروهم سال 1400 شب نیمه شعبان کربلا باشیم صلوات 💟💟💟💟💟

💕💕💕💞 توکل به خدا 💞💕💕💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم اومدم

میش برای سالم به دنیااومدن نی نیم یک صلوات بفرستین؟ انشاالله حاجت روابشین به نکات زیر توجه شود: شماره۱ واقعی شد  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.۲-انشاالله از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهدبود
مگه از اول شروع شده باز؟؟من از 27اردیبهشت تاالان دارم میخونم

گلم چرا هرچی من می نویسم شما نمی خونی 

این تاپیک مال ختم یس هست اول صفحه رو بخون اون ختمی که شما توشی ختم زیارت عاشوراست که از 27 اردیبهشت شروع و تا 15 تیر ادامه داره برو تاپیک مخصوص زیارت عاشورا وصفحه اخرشو بخون 

💕💕💕💞 توکل به خدا 💞💕💕💕
2706