2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه بابااااااااااا   وااااااای مبارک باشهههههه  چقدر خوبی که خبرشو دادی بهمونننن مراقب خ ...

سلامت باشی عزیزم انشاالله دامن همه منتظرا سبز بشه 💕💕💕

خدایا شکرت که یه نی نی از بهشت بهم دادی 💗💗💗
سللام عزیززززم خداروشکرخیلی خوشحال شدم😘😘😘انشالله قدمش خیرباشه وپرازبرکت...استرس وازخودت دورکن وتک ...

توکل کردم بخدا هرچی خدا بخواد همون میشه 

ممنون انشاالله فردا باید بدم دوباره از ۴۸ ساعته تکرار بتا بدم تا ببینم سر جاش رفته و دوباره اون اتفاق برام نیوفته 

برام دعا کن عزیزم که فردا روز از منه که منو از یه بارداری سالم مطمئن میکنه  

خدایا شکرت که یه نی نی از بهشت بهم دادی 💗💗💗
نه ندادیم دکتر چیزی نگفت که آزمایش باید بدی فقط سونو گرفت گفت کیست داری

ایشالا که مادر باشی و انتظارت تموم بشه ولی اگه پریود شدی همسرت هم آزمایش بده و خودت هم آزمایش بده که زودتر تودلیت بیاد   

هممون ایشالا حاجت روا بشیم

من ریخته ام در رگ تو شیره جان    هی چرخی بزن در من و دل را بتکان    این هم نفسی چ حس  حالی دارد     در پیکر من دو قلب دارد ضربان     
یعنی کیست انقده مهمه؟منم کیست داشتم داروهامو حتی درست نخوردم حامله شدم

باهات موافقم ... منم تعجب کردم واسه همین میگم همسرش هم حتما ازمایش بده

مگه اینکه نوع خاصی از کیست باشه که نیاز به درمان داشته باشه حتما

من ریخته ام در رگ تو شیره جان    هی چرخی بزن در من و دل را بتکان    این هم نفسی چ حس  حالی دارد     در پیکر من دو قلب دارد ضربان     
2738
توکل کردم بخدا هرچی خدا بخواد همون میشه  ممنون انشاالله فردا باید بدم دوباره از ۴۸ ساعته تکرار ...

با خبر خوب بیا خیال مارو هم راحت کن 

استارتر شما چندماه اقدامی؟ ازمایشارو کامل دادی؟

سلام عزیزم 

من اردیبهشت ماه تصمیم گرفتم برای اقدام رفتم دکتر گفتم میخوام اقدام کنم برام ی آزمایش کامل نوشت و به همراه سونو واژینال ...

جواب که بردم گفت مشکلی نداری فقط d3 بخور و فولیک اسید 

در واقع اقدام جدی من از خرداد شروع شد و الان ماه چهار اقدامم .... 

همسرم هم دو ماه قبل رفت آزمایش داد مشکلی نداشت ظاهرا

اینجوریاااا حال ببینیم خدا چی میخواد 

2706