2737
2739
آخه من دوستدارم دختر باشه گفتن که بعد از پریودی بلافاصله اقدام کنی دختر میشه، توی تاریخ تخمک گذاری ب ...

آره خوب برای جنسیت باید مراقب روز اقدامت باشی ولی به خاطر عمر اسپرم که پنج روزه باید نزدیک تخمک گذاریت باشه که لقاح انجام بشه زیاد فاصله ننداز.

؟ برای مثال فرض میکنیم تو روز ۱۶ سیکلت تخمک آزاد میکنی ... بعد تو فقط هشتم و نهم یا بلافاصله بعد پریود اقدام کنی ...  اون وقت اسپرمی دیگه وجود نداره بیاد خواستگاری تخمک تو  خواهر ...   فقط باید بدونی کی تخمک آزاد میشه تا بتونی برنامه ریزی داشته باشی ... 

اگه دوره سیکلت کوتاهه ... حتما تخمکت زود آزاد میشه و ایشالا نزدیک اقدام تو بوده و باردار باشی   

من ریخته ام در رگ تو شیره جان    هی چرخی بزن در من و دل را بتکان    این هم نفسی چ حس  حالی دارد     در پیکر من دو قلب دارد ضربان     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه هیچکی اینجوری باردار نبوده ارزو جونم.😔😔

چرا نبوده  برو ی سر به تاپیکای با موضوع تاخیر زیاد و بارداری بزن ... خیلیا لقاحشون دیر انجام شده و بعد ده روز یا ی هفته تازه بی بی هاله انداخته ... بخدا من خودم خوندم ... تازه ممکنه بی بی نشون نشده و آزمایش مثبت باشه ایشالا

من ریخته ام در رگ تو شیره جان    هی چرخی بزن در من و دل را بتکان    این هم نفسی چ حس  حالی دارد     در پیکر من دو قلب دارد ضربان     
 منم از همین میترسم  میگم نکنه پریود شم نکنه عقب بندازم پریود شم میگه نکنه یائسگی زود ...

امان از این انتظار و فکر و خیالش 

2731
2738
2706