2733
2734
بعد هر سختی اسونی قرار داره . سختیشو گذروندی ایشالا با خبرای خوب خوشحالمون کنی. حتما از اقدام و علای ...

انشاالله خدا از دهنت بشنوه

خدایا شکرت که یه نی نی از بهشت بهم دادی 💗💗💗
ایشالا ل زودی مامان میشی نگران نباش. من راحع به فولیکول هیچی نمیدونم!!؟ کلا هیچی نمیدونمااا😉😬ی توض ...

فولیکول یه چیز گرده که از توی تخمک هست و از تخمک آزاد میشه و اگه با اسپرم ملاقات کنه با اسپرم لقاح پیدا میکنه و میچسبه به رحم و تبدیل به جنین میشه و فولیکول زیر ۱۸ نمیتونه با اسپرم لقاح پیدا کنه من قبلا فولیکول ۷ و۱۵ بود و این ماه شد بالای ۱۸ ینی ۲۵ و دکتر گفت خییلی خوبه واسه بارداری ولی از طرفی هم عفونت رحم دارم و میترسم به این خاطر نگرفته باشه

خدایا ازت میخام مصلحتتو با خاسته ی دل من یکی کنی و این ماه بهم یه نینی سالم بدی آمین 🤲🤲🤲
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

موعدت کیه؟ علایمت چیه ؟ توی این یک سال و سه ماه دکتر چی گفته؟ مشکلت چی بوده؟

موعدم ۱۴...۶ و ۵ قبل موعدم بی بی چک مثبت شد البته هالش کمرنگ بود بعد از اون بقیه بی بی چکا هاله میندازه ولی کمرنگ تر از اون دوتا اولی که باید خیلی دقت کنی که ببینیش.تخمدان سمت راستم تیر میکشه و درد میکنه و زیر دلم ..خواب الودم اخلاقم بعضی وقتا یهویی خیلی بد میشه میترسم خارج رحمی یا بارداری شیمیایی باشه..همین ماه رفتم دکتر برام لتروزول نوشت سونو و ازمایشم بخاطر کرونا نرفتم😔

2731
فولیکول یه چیز گرده که از توی تخمک هست و از تخمک آزاد میشه و اگه با اسپرم ملاقات کنه با اسپرم لقاح پ ...

بهار ممنونم که اینقدر خوب توضیح دادی  . عفونت رحمتو باید چیکار کنی؟ داری دارو مصرف میکنی؟

من ریخته ام در رگ تو شیره جان    هی چرخی بزن در من و دل را بتکان    این هم نفسی چ حس  حالی دارد     در پیکر من دو قلب دارد ضربان     
سلام دوستان  يه سوال از علائم بارداري اسهال هم ميتونه باشه؟همراه سرگيجه و بي حالي ؟🧐

آره عزیزم 

کلا علایم بارداری واسه هر کسی ی جوره... 

من حالا تجربه بارداری و مادر بودن ندارم. ولی از اطرافیانم و تجربه ای دوستان گفتن علایم بارداری میتونه هرچیزی باشه و واسه هرکسی متفاوته از جمله : 

سرگیجه. سردرد. درد و یا تیر کشیدن تخمدان(راست یا چپ یا هر دو) ورم سینه. حساس شدن و دردناک شدن نوک سینه. خستگی و خواب آلودگی زیاد. زیاد شدن اشتها. ترشح کرم رنگ زیاد.کمر درد. درد در قسمت ران و کشاله ران. درد در ناحیه لگن. دردهای پریودی(البته برای کسایی که دچار سندروم قبل قاعدگی هستن) تغییر خلق و خو. حالت تهوع. درد پهلو.دهن مزه آهن میده. تنگی نفس و عقب افتادن تاریخ پریود. لکه بینی(که نشونه لانه گزینی) و بالا رفتن دمای بدن به خصوص پا. قوی شدن حس بویایی، احساس درد در قسمت ناف.تغییر رنگ قهوه ای دور سینه و دون دون شدن دور سینه   و تکرر ادرار. یبوست و یا اسهال.نفخ شدید. و ....

هر کسی ممکنه بعضی از این علایم و شایدم چیزایی که اینجا بهش اشاره نشده رو تجربه کنه و نشنونه بارداریش باشه. و یا خیلیا بدون هیچ علایم ای بارداران.

علایم پریودی و بارداری کاملا شبیه به همه.

من ریخته ام در رگ تو شیره جان    هی چرخی بزن در من و دل را بتکان    این هم نفسی چ حس  حالی دارد     در پیکر من دو قلب دارد ضربان     

[QUOTE=139205413]آره عزیزم  کلا علایم بارداری واسه هر کسی ی جوره...  من حالا تجربه بارداری و مادر بودن ند ...[/

من بعد از غذا خوردن حالت تهوع دارم الان ٢٤ساعته غذا نخوردم ميل ندارم،دلم خيلي تير ميكشه سينه هامم درد ميكنه اسهالم كه ظهر شدم با اينكه هيچي نخوردم😓

2738
[QUOTE=139205413]آره عزیزم  کلا علایم بارداری واسه هر کسی ی جوره...  من حالا تجربه بارداری ...

ایشالا که بارداری عزیزیم.

موعدت کیه ؟ بی بی بزن حتما 

برای من ۱۴ تیر به دنیا میاد اگه خدا بخواد

عزیزززززز من چقدر مامان داریم خداروشکررررر

ایشالا به خاطر شما مامانای عزی به زودی همه ی چشم انتظارا دامنشون سبز بشه . شما هم دعا کنید

موعدم ۱۴...۶ و ۵ قبل موعدم بی بی چک مثبت شد البته هالش کمرنگ بود بعد از اون بقیه بی بی چکا هاله میند ...

همسرت چک شده ؟

من ٢٠ اين ماه بايد بشم هنوز ٩روز مونده

هنوز فرصت داری بزار بعد موعدت بزن 

بهار ممنونم که اینقدر خوب توضیح دادی   . عفونت رحمتو باید چیکار کنی؟ داری دارو مصرف میکنی؟

خواهش میکنم عزیزم اره دکتر هم به خودم هم به شوهرم دارو داد ایشالا که تاثیر خوبی داشته باشه و مامان شده باشم

خدایا ازت میخام مصلحتتو با خاسته ی دل من یکی کنی و این ماه بهم یه نینی سالم بدی آمین 🤲🤲🤲
2706