2737
2734
بدا منم دعا کن مامان بشم 

مامان میشیم هممون ایشالا. هرکی توی این تاپیک بیاد مامان باشه باید واسه بقیه دعا کنه این ی قانونه🤰🏼🤰🏼🤰🏼♥️❤️ ب امید خبرای خوب 🤰🏼👶🏻

من ریخته ام در رگ تو شیره جان    هی چرخی بزن در من و دل را بتکان    این هم نفسی چ حس  حالی دارد     در پیکر من دو قلب دارد ضربان     
انشالله عزیزم استرس وازخودت دورکن وفقط به خداتوکل کن واست نذرهزارتاصلوات هدیه به امام زمان میکنم که ...

ممنون مهربونم 💖💖💖💖 

خدایا شکرت که یه نی نی از بهشت بهم دادی 💗💗💗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هفته بیستم هستم😊دعاکنیدبچم صحیح وسالم به دنیابیاد

سالم بدنیاد میاد ایشالا ، از هرلحظش لذت ببر👶🏻🤰🏼

من ریخته ام در رگ تو شیره جان    هی چرخی بزن در من و دل را بتکان    این هم نفسی چ حس  حالی دارد     در پیکر من دو قلب دارد ضربان     
سالم بدنیاد میاد ایشالا ، از هرلحظش لذت ببر👶🏻🤰🏼

یه دونه دخترشیطون دارم که دوماه دیگه سه سالش میشه تازه این بچه روخداخیلی اتفاقی بهمون دادوتازه یه ماهه که متوجه شدم😊😊دعاکنیدواسم آخهدچون یهویی شد....میترسم حالاکه تووجودم تکون میخوره بهش عادت کردم یهوازدستش بدم....

2731
یه دونه دخترشیطون دارم که دوماه دیگه سه سالش میشه تازه این بچه روخداخیلی اتفاقی بهمون دادوتازه یه ما ...

خدا نکنه دختر انشاالله به سلامتی زایمان کنی و بغلش کنی

من یه سقط داشتم قلبش داشت میزد باید مینداختمش خیلی ضربه بدی به آدم میخوره خیلی اگه بود الان ۵ ماهم بود ولی خدا ازم گرفت 😭😭😭

واسه منم دعا کنید مامان شده باشم این ماه یک فولیکول ۲۵ داشتم ولی عفونتم دارم نمیدونم با این فولیکول ...

ایشالا ل زودی مامان میشی نگران نباش. من راحع به فولیکول هیچی نمیدونم!!؟ کلا هیچی نمیدونمااا😉😬ی توضیح میتونی بدی لطفا

خدا نکنه دختر انشاالله به سلامتی زایمان کنی و بغلش کنی من یه سقط داشتم قلبش داشت میزد باید مینداختم ...

آخی چراآخه عزیزم چندوقتت بودچراآخه😣😣خیلی ناراحت شدم انشالله به زودی یه تودلی دیگه نصیبت میشه صحیح وسالم

آخی چراآخه عزیزم چندوقتت بودچراآخه😣😣خیلی ناراحت شدم انشالله به زودی یه تودلی دیگه نصیبت میشه صحیح ...

الهی آمین 

۷ هفته بودم و قلب داشت  ضربان قلبش و دیدم تو سونو خارج از رحم بود چند روز بستری بودم بیمارستان و با کلی بدبختی و درد و عذاب سقط شد خدا نصیب گرگ بیابون نکنه که خیلی سخته پس فردا عکس رنگی دارم بعدشم سونو اگه همه چی خوب باشه دوباره اقدام میکنم سنمم یکمی بالاست میترسم برام دعا کنید 

2738
یه دونه دخترشیطون دارم که دوماه دیگه سه سالش میشه تازه این بچه روخداخیلی اتفاقی بهمون دادوتازه یه ما ...

عزیزممممم 😍 پس دومیه من بودم که خیلیییی ذوق میکردم. حتما زیر نظر دکتر از اینجا ب بهد برو جلو همه چی خوب پیش میره ایشالا❤️

الهی آمین  ۷ هفته بودم و قلب داشت خارج از رحم بود چند روز بستری بودم بیمارستان و با کلی بدبختی ...

من به صلوات امام زمان خیلی اعتقاددارم انشالله به زودی خبربارداریتوبهمون میدی وپونصدتاسهم من پونصدتاسهم تو😉😉

عزیزممممم 😍 پس دومیه من بودم که خیلیییی ذوق میکردم. حتما زیر نظر دکتر از اینجا ب بهد برو جلو همه چی ...

منم وقتی شنیدم اولش یکم شوکه شدم وبعدش ذوق مرگ  فقط اززایمان زودرس واین جورچیزمیزاخیلی میترسم الان هم گلاب به روتون اسهال دارم خیلی میترسم

من به صلوات امام زمان خیلی اعتقاددارم انشالله به زودی خبربارداریتوبهمون میدی وپونصدتاسهم من پونصدتاس ...

چشم مرسی عزیزم من الان میفرستم

یادش میوفتم جیگرم کباب میشه یاد اون قلبش که داشت میزد 

چشم مرسی عزیزم من الان میفرستم  یادش میوفتم جیگرم کباب میشه یاد اون قلبش که داشت میزد

وای من اگه بخوام ازجریان هام واست بگم کلی میشه قبل دخترم منم دوتاسقط یه دونه ده هفته ویه دونه هشت هفته داشتم بااینکه یه بچه دارم ولی هنوزهم یادم نرفته اون دوتاسقط هام....خداخودش یبزرگه ومصلحت وبهترمیدونه عزیزم

خدا نکنه دختر انشاالله به سلامتی زایمان کنی و بغلش کنی من یه سقط داشتم قلبش داشت میزد باید مینداختم ...

چرا باید مینداختی؟

2706