2737
2734
عنوان

ایده کادو

143 بازدید | 21 پست

خانوماااا کمک..میخام همسرمو با ی کادوی کوچیک سوپرایز کنم.ایده بدین من دیوونه شدم انقد فکر کردم😂مناسبتی هم نداره.خیلی وقته براش چیزی نخریدم.کوچیک هم باشه چون میخام تو ی باکس کوچیک بزارمش😍بگین لطفااااا

یه گل رز 

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه آیفون😂

با کسی باشید که خودش بخواد مال شما باشه خودش بخواد فقط شما یه نفر تو زندگیش باشید خودش همه اضافه کارای دورشو حذف کنه...اینکه بخوای یه نفرو از چنگ این و اون در بیاری مفت نمی ارزه...😉خودتو پیدا کن گوربابای نیمه ی گمشده😎
2740

کادو یه ادکلن اما شام یه چیزی که خیلی دوس داره و اینکه شمع هم روشن کن خودتو هم خوشگل کن با یه ارایش ساده اما شیک حمام و  لباساش هم اماده کن  تا از سرکار برمیگرده  دوش بگیره خستگیش بره 

باریکلا انصاف رو خیلی خوب رعایت کردی خوشم اومد 😄😄😄👍

خخخخ

خدايي رفتم جوراب بخرم براي خوودم تي شرت و ديدم خيلي خوب بود گرفتم بعد بغلش يه تاپ و شلوارك زنونه  بود اا چه خوبه بگيرم اون طرف دوتا ديگه ااا اونم بگيرم يه تي شرتم براي پسره  ديگه اتيش زدم به مالم و برگشتم