2733
2739
عنوان

قشنگ منو تیغید گشنه

528 بازدید | 41 پست

بعد دوسال اومدبه التماس و خاهش که باهم باشیم و اینا 

دقیقا یهفته بعد برگشتش تولدش بود از پول پس اندازم زدم براش نزدیک ۷۰۰خرج کردم بیشعور یروز بعدش باز گورشو گم کرد قشنگ معلوم بود اومده بود برا تیغیدن 

اصن فک نمیکردم اینقد گشنه باشه بهش نمیومد قبلا خیلی باشرفتر بود کلی خرج میکرد این سری فک کنم هدفش تلافی قبلا بود بیشعور انگار قبلا من مجبورش کرده بودم حالا خداروشکر من روش حساب نمیکنم وگرنه چطوری راحت با احساسات بقیع بازی میکنن برای ی دوتا کادو 😏

خیلی بهم فشار اومده حس کسایی که کلاه سزشون رفته رو دارم الهی کوفتش شه 

همه توضیح بدم تو این تاپیک کامل گفتم بخونید و اینکه 

الهی لباس تو تنش زار بزنه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
چقدر ساده ای تو خدایی خوراک تیغ زدنی دیگه  طرف واسه شوهرش که چندین ساله با همن 700 خرج نمیکنه ت ...

حالا سرزنشش نکید راهکار بدید بهش بشناسه این طور ادمایی رو

عاشق کلارینت
2738
چقدر ساده ای تو خدایی خوراک تیغ زدنی دیگه  طرف واسه شوهرش که چندین ساله با همن 700 خرج نمیکنه ت ...

چه طرز حرف زدنه بی عار چیه ؟؟؟

قرار بود رابطمون جدی باشه ۷۰۰تمن هر کسی برای شریک ایندش خرج میکنه کجاش زیاده ی ساعت میخری زیر یتمن نیست

😕 وای اسی نگه مغز خر خوردی اونم برا دوس پسرت 😐🤤۷ ملیون خرج کردی 😂وای من زورم میاد کرایه تاکسی بد ...

هفتصد تومن نه هفت میلیون😐

نه پسر باید توی دوستی خرج کنه نه دختر ، هر کدوم باید هزینه های خودشون را پرداخت کنن نظر من اینه

تولدش بود خب کادو گرفتم پول که بهش ندادم😐

2706