2733
2734
عنوان

اگه قرار بود یه ارزو کنین و براورده شه چه ارزویی میکردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1037 بازدید | 130 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
خداشکر ۳ تا حاجتم همین رمضان گرفتم  شفای کامل چشم مادرم رسیدن همسرم به ارزوی دلش  یک نو ...

۴تا شد که خوشبحالت واسه منم دعا کن خونه مورد علاقه بخریم امسال دیگه خسته شدم

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.

ارزوم اینه که دکتر مجوز بارداری مجدد بده چون پسرم تنهاست از روی پسر۴ ساله ام خجل هستم بعد خدا یه دوقلو پسر صحیح سالم بزار بغلم ک بشن برادرای امیرحسین

بحق حسین زهرا

دعام کنید

یه صلوات برا حاجت دلم مهمونم کنید

یه عشق نااب .یه زندگی گرم .شادی.ارامش

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    

ارزو میکنم 

ایمانم به خدا قوی تر بشه 

و خدا هم در صورتی ک به صلاحمه منو حاجت روا کنه 

ومشکلاتم حل بشه 💙😔 

خدایا کمکم کن ...

خدایابه امیدتو😍برای سلامتیُ ظهور امام عصر(عج)صلوات ⚘دوستان گلم: (ان شاءالله )درست هست لطفا توجه کنید⚘🙇‍
اگر فقط ی آرزو میتونسم بکنم ک براورده بشه حتما حتما آرزو میکردم  اللهم عجل لولیک الفرج ❤❤

👍👏

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !
2706