2737
2739
عنوان

اگه قرار بود یه ارزو کنین و براورده شه چه ارزویی میکردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1037 بازدید | 130 پست
خوب شدن پسرم که میدونم محاله 

برای خدا محالی وجود نداره عزیزم انشالله به حاجت دلت میرسی

روزی در پستوی اتاق پدر بزرگم،ورقی فرسوده یافتم به خط پدر بزرگم،کوچک بودم،به سختی نوشته را خواندم.اما هیچ معنایی فهم نکردم،مگر روزی که زخم جهل را در جان خویش دانستم.پدر بزرگم نوشته بود:تا زمانی که باغ وجود خود را مأوای درازگوشان کردی،پرنده ی جانت،شعور هیچ پروازی را،فهم نخواهد کرد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزم🥰 منم برات صلوات فرستادم

💋💙

🐇کم کم یاد میگیری🐇                                                                  باید باغ خودت را پرورش دھی 🌳🌲🌷🌻🌵🌱🌲🌳 بہ جای اینکہ منتظر کسی باشی تا برایت گل بیاورد 💐
2728
آخه خیلی ها به کم قانع ان

لابد ب قدرت خدا فکر نکردن.

قادرترین و توانا ترینه چیزای بزرگی ک ما ازش میخوایم با ی اشاره میتونه دراختیارمون قرار بده..از دریای قدرت الهی یه ماهی میخوایم انگار..چرا نخوایم:))

برای قبولی حاجتم لطف کنید یه صلوات بفرستید🌸

هر وقت حالم بده و ناامیدم یکی مث استارتر عزیز

همچین تاپیکی میزنه شاید خواست خداست اینطوری 

هم برا بقیه دعا کنم هم امیدوار باشم. هر کیو لایک کردم

براش صلوات فرستادم و آمین گفتم دعا کنین امشب 

حال دلم خوب بشه خیلی در مونده ام صفحه اول برام 

دعا کنین برا همتون از ته دلم دعا میکنم سر نماز....

انشالله هیچوقت ناامید نشین الهی آمین 

تبسمی از تو مرا کافیست تا از هیچ به همه چیز برسم🌟 
هر وقت حالم بده و ناامیدم یکی مث استارتر عزیز همچین تاپیکی میزنه شاید خواست خداست اینطوری  هم ...

انشاالله حاجت رواشی عزیزدلم♥️

برای قبولی حاجتم لطف کنید یه صلوات بفرستید🌸
2738
هر وقت حالم بده و ناامیدم یکی مث استارتر عزیز همچین تاپیکی میزنه شاید خواست خداست اینطوری  هم ...

عزیزم راست میگی خدا همیشه برای ما نشونه هاشو میفرسته. ماها هستیم که گاهی اوقات خسته میشیم و نادیده میگیریم. منم امشب سر نماز برات ۱۰۰ صلوات میفرستم. ان شاءالله خدا حاجتت رو بده حتی بهتر از چیزی که خودت انتظارش رو داری😘❤

عزیزم راست میگی خدا همیشه برای ما نشونه هاشو میفرسته. ماها هستیم که گاهی اوقات خسته میشیم و نادیده م ...

ممنون عزیزدلم خیلی لطف میکنی امیدم به خداست 

فقط انشالله تو هم به آرزوهای قشنگت برسی منم 

برات دعا میکنم از ته دلم برات سلامتی و دل خوش 

میخوام از خدا.❤😘

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🍀 

تبسمی از تو مرا کافیست تا از هیچ به همه چیز برسم🌟