2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

زنای زشت چیکار کنن

هیچ آدمی زشت نیست از نظر من 

معمولی و خوشگل داریم 

مرد ها هم کلا موجودات ناشناخته ای هستن با تمام زیبایی زنشون می رن دنبال یکی دیگه

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞
2731
تاثیر داره ولی نه اونقدری که بشه همه زندگی من زنای معمولی رو به زشت خیلی دیدم که شوهرشون عاشقانه دوس ...

یکیش من

بعضی موقعها آدم هایی رو میبینم که آنقدر خوبن که به خودم میگم من به خاک پاشون هم نمیرسم
2738

من فقط یه چی میدونم واسه مردای ایرانی طاووسم باشی باز چشمشون دنبال غاز کچل همسایه س 

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍
اوایل برای اشنایی تاثیر داره.بعد ازدواج فقط اخلاق

موافقم، بعد ازدواج فقط باید مراقب باشی شوهرت از اخلاقت رنج نبره، من اوایل ازدواج صبا خیلی میخوابیدم، شوهرم بدش میامد ی بار زیر زبونش داشت میگف خواهرم راست میگف من حرفشو گوش نکردم....خیلی ترسیدم عیبای اخلاقیمو اصلاح کردم ب ظاهرم اصلا کار نداره

دوستای گلم، میشه برای آرامش روح مامان مهربونم یه صلوات بفرستید؟ممنون

من ی مدت دادگاه بودم اکثر اونایی ک میومدن واس طلاق خوشگلیشون فوق العاده بود،معلوم بود ک شوهرا بخاطر قیافه گرفتنشون،بعد میرن تو زندگی مشترک قیافه عادی میشه و اخلاق گزینه مهم میشه ک میبینن بهم نمیان

ݦأ ڬۅݘيڬأ خڋأݦۅݧ ݕزڔڲہ💞___اون مویی کہ با رفتنت سفید شد رو رنگ کردم ، دیگہ برنگرد !😹___بی اعتنایی، یه انتقام خیلی شیکه🌟___مابدبختیو بوسیدیم گذاشتیم کنار،حالاول کن نیست؛ هی میره، میاد میگه یه بوس بده😩___‏قتل عمد فقط دروغ گفتن به کسی که خالصانه هَمه حرفات رو باور میکنه!___توغماشون بودیم گفتن جبران میکنیم،تو خوشیاشون گفتن جات خالی🍂___انقدی ک دلمون میگیره شانسمون نمیگیره😐

برا اشنایی خیلی تاثیر داره ولی چیزی ک موندگار میکنه رابطه رو بعد از مرحله اشنایی اخلاقه!

عضوشدن توی نی نی سایت برام مثل ی چالش شخصی هستش!چون اینجا طرزفکرایی و میبینم ک منو ب ستوه میارن اما با خودم شرط کردم که به وسیله این سایت صبرمو ببرم بالا و جواب هرچیزی و ندم و پرخاش نکنم!🙂😁تجربه های بقیه هم برام جالبن!خودم جای اونا میزارم و خیال بافی میکنم که اگه جای اون طرف بودم چیکار میکردم🧐🤔دوستون دارم بوس ب همتون ب خصوص آبانیاو ب جز برادرای سایت😁😁😁
موافقم، بعد ازدواج فقط باید مراقب باشی شوهرت از اخلاقت رنج نبره، من اوایل ازدواج صبا خیلی میخوابیدم، ...

منم خیلی خودمو اصلاح کردم ولی نتیجه داد

بعضی موقعها آدم هایی رو میبینم که آنقدر خوبن که به خودم میگم من به خاک پاشون هم نمیرسم

از نظر من ظاهر مهمه ، استیل از قیافه مهم تره ،من سعی می کنم لاغر بمونم و همیشه موهام رو رنگ میکنم و دوتا گیره میزنم و لباسهای رنگی می پوشم سعی میکنم شاداب و پر انرژی و خندان باشم اشپزی هم خیلی مهمه ببین عزیزم اگر ملاک خوشبختی زیبایی بود پس این همه زن زیبا که جدا میشن  کی هستن؟ پس زیبایی ملاک دوست داشتن نیست یک زن در کنار زیبایی باید باهوش ،توانا وبا اعتماد به نفس باشه 

یکیش من

ایشالا همیشه خوشبخت باشی مطمئنا  چیزای خوب زیادی داری که لیاقت دوست داشتن رو داری

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2706