2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یعنی امیدی بهم هست که با این وضعیت رو دست پدرومادرم نمونم!      😁

اره عزیزم نگران نباش 

شاهزاده با اسب سفید خواهد آمد 😁

ولی در کل این دوره جوری شده که دیگه ازدواجها بصورت سنتی کم شده .باید تو جامعه حضور داشته باشی

خدایا حالا که منو لاغر نمیکنی ،شوهرمو چاق کن 😜😜😜
اره عزیزم نگران نباش  شاهزاده با اسب سفید خواهد آمد 😁 ولی در کل این دوره جوری شده که دیگه از ...

ممنونم ازتون بله میدونم باید حضور فعال داشته باشی وگرنه دیده نمیشی

الان دیگه ته اصالت اسبشون پراید سفیده 😂

چهار بار رفت واومد تا دختره قبولش کنه دختره به خاطر سن و سال تردید داشت ولی اخرش قبول کرد

۱واقعا خداشانس بده کسی منو براشاهزادش قابل نمیدونه دیگه واقعا ازخودم ناامید شدم دیگه از ازدواج هم بدم اومده خدا دوسش داشته چهقدر انشالله خوشبخت بشه

2740
عزیزم اندام وظاهر یه چیزی سلیقه اییه یه مرد میبینی لاغر وترکه ای میپسنده یکی چاق وتوپر یکی سفید ویکی ...

عزیزم اندام میتونه تغییر کنه من خودم صد کیلیو بودم وباشگاه رفتم ورزیم کرفتم سه ماه بخدا فقط سه ماه اینقدر اندامم قشنگ شد جون قدمم بلنده ادم اندام رو میتونع تغییر بده فقط کسی قد کوتاه دوست نداره باید انتخاب نکته جون قد عوض نمیشه 

عزیزم اندام میتونه تغییر کنه من خودم صد کیلیو بودم وباشگاه رفتم ورزیم کرفتم سه ماه بخدا فقط سه ماه ا ...

😂😂😂😂درست میگی بالاخره خانوما معمولا بعد ازدواج سایزشون بالاتر میره به اصطلاح استخون میترکونن یعنی استخون بندیشونم درشت تر میشه من خودم شکمم چسبیده بود بکرم دوتا زایمان داشتم شکم اوردم شوهرم انتظار داشت باربی بشم ولی خب حرفتو قبول دارم ولی وقتی یکی لاغر دوستداره نباید بره یه دختر صد کیلویی بگیره که خیلی تفاوت باشه تو اون چیزی که تو ذهنشه خب این دختر سخت میتونه لا۱ر کنه یا اصن چاقترم بشه بعد ازدواج مثلا یا نرمال دوست داره تپل نباید بره استخون ترکه ای بگیره هم ممکن بعد ازدواج بترکونه کلا ده کیلو اضافه کنه مثال دوستم استخون بود مادرشوهرش اینا میگفتن بچه بیاد چاق میشه شوهرشم امید داشت چاق میشه اما متاسفانه تغییری نکرد همونطورلاغره انگار نه انگار زاییده بنظر من باید موقع ازدواج نزدیک باشه معیارش به اون آدم حداقل نه خیلی تفاوت حالا زایمان ،تیرویید کم کار وپرکار خیلی رو وزن تاثیر میزاره 😘😘😘😘

😂😂😂😂درست میگی بالاخره خانوما معمولا بعد ازدواج سایزشون بالاتر میره به اصطلاح استخون میترکونن یعن ...

دقیقا ولی واقعا من الان پنج ساله باشگاه میرم خیلی زنا هستن چن تام زایمان داشتن اینقدر خوشکلی اندام براشون مهمه که همیشه پایه باشگاه از من مجرد اندامشون بهتر میرسن درکل انسان اراده داشته باشه میتونه هم اندام خوبشو تو هرشرایطی حفط کنه ولی خوب شماهم درست میگین من الان خواستگار قد کوتاه اصلا نمیپسندم هیچوقتم راه نمیدم چون متنفر از مرد قد کوتاه 

دقیقا ولی واقعا من الان پنج ساله باشگاه میرم خیلی زنا هستن چن تام زایمان داشتن اینقدر خوشکلی اندام ب ...

من سی ....نه هام تا به تاشده 😔بچه شیردادم تو خالیم شده دوتا شیربه شیره دارم کلا دورشم ترک برداشته یعنی خواهر رو باس...نم رو رون پام شکمم همش ترک برداشته پشت پاهام افتضاح سین...ه هامو کجای دلم بزارم باشگاه رفتم چند ماه دیدم درست نشد سفت نشد انقدم دمبل واین چیزا زدم 😔😔😔چیکار کنم خوبشه موقع ازدواجم ۱۹سالم بود خیلی کوچولو بود الان دیگه شوهرم روم آورده خجالت میکشم اصن ببینتشون راه حلی داری نگو پروتز که هم میترسم هم دوست ندارم 

من سی ....نه هام تا به تاشده 😔بچه شیردادم تو خالیم شده دوتا شیربه شیره دارم کلا دورشم ترک برداشته ی ...

عزیزم فقط باشگاه باید چن سال مدام بری من بهت اطمینان میدم درست میشه با یکی دوماه که درست نمیشه گلم من خودم صد کیلو بودم ولی الان شش ساله باشگاه میرم البته جن وقته بخاطر کرونا یکم مشغله کاری نرفتم ولی میرم بدنم خیلی سفت خوشگل شده بود ولی الان جن ماهه نرفتم یکم شل شده منتظرم این کرونا ببینم چی میشه باشگاه چی میشه برم شما هم هنوز سنی نداری برو نامید نشو خوب میشی فقط یکی دوسال زمان احتیاج داره با صبر و اراده

عزیزم فقط باشگاه باید چن سال مدام بری من بهت اطمینان میدم درست میشه با یکی دوماه که درست نمیشه گلم م ...

ممنون گلم پس باید مداومت داشته باشم 😔متاسفانه دوتا پسر کوچیک شیربه شیره دارم اصن وقت نمیکنم وگرنه دوستدارم بخودم برسم واقعن