2737
2734
عنوان

فروش سهام عدالت

237 بازدید | 20 پست

سلام خانوما خیلی پول لازمم میخوام سهام عدالتمو بفروشم ۸۰۰وخرده ای هست ۱۴ ملیون میفروشم تروخدا اگه کسیو میشناسین که میخره معرفی کنین میخوام جراحی کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اینجوری نیست که یا باید به بانک بفروشی که  پول ۳۰ درصد میده باقی مال خودش میشه یا ببری تو بورس و سرمایه گذاری کنی

پاسخگوسوالاتتون درزمینه روانپزشکی و روانشناسی تو تاپیکتون صدا بزنید
اینجوری نیست که یا باید به بانک بفروشی که  پول ۳۰ درصد میده باقی مال خودش میشه یا ببری تو بورس ...

یعنی چی بقیش برای خودش میشه بقیشو یعنی نمیفروشن پولشو بهمون بدن بعدا؟

2738
میدونم ولی بانک فقط ۳۰ درصدشو میفروشه بقیش معلوم نیست که کی دولت اجازه فروش بده من الان لنگ پولم

خوب دیگه همه جا همینه کسی همه شو نمیخره چون دولت به شما نده چطور به خریدار بده

خوب دیگه همه جا همینه کسی همه شو نمیخره چون دولت به شما نده چطور به خریدار بده

اینایی که میخرن سهام همه برای سرمایه گذاری تو بورس میخوان نمیخوان بفروشن که میخوان نگه دارن که دولت گفته تا اخر سال ۹۹ کلش ازاد میشه سهاما

اینایی که میخرن سهام همه برای سرمایه گذاری تو بورس میخوان نمیخوان بفروشن که میخوان نگه دارن که دولت ...

کسی نمیخره اینجوری اخه سهامی که الان به اسم شماست و دولت حتی اجازه فروشش رو به شما هم نداده چطور یکی بیاد بخره مگه میشه مگه از اشناهای خودتون پدری برادری شوهری اونم باید خیلی ریسک کنه

2706