2733
2739
عنوان

جدیدا مد شده..

| مشاهده متن کامل بحث + 923 بازدید | 72 پست

بنظر من بی فرهنگی نیست که یه مهمونیه خیلی کوچیک اونم تو خونه بگیرن با رعایت فاصله و بهداشت....طرف چند ساله نامزده خونش اماده خب چکار کنن...کرونا تا دوساله دیگه هست....شما میتونی به عنوان مهمون نری نمیتونی به دیگران توهین کنی

من و پسرم👨 ......شما و همه😛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۵ نفر ۱۰ نفر فرق داره با ۵۰ نفر ۱۰۰ نفر 

مطمئنن دیگه تو خونه های امروز صد نفر جا نمیشه.

در هرحال شما میتونی نری خیلی راحت.هرکسی نگران باشه نمیره.اونی هم که میره خب جاهای دیگه ام میره پس فرقی نداره کجا باشه.

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2728

لطفا قضاوت نکنین یه سریا واقعا مجبورن ادم نامزدی واقعا کلافه میشه این واس یه عروس دوماد خیلی سخته ک ازاون مراسمی ک تو فکرشون بود بگذرن و ی مراسم ساده توخونه بگیرن ولی خب الان شرایط جامعه طوریکه همه به کارای عادی قبلشون برگشتن خب این بنده خداهام میخوان برن سرخونه زندگیشون ولی خب مجبوریم بارعایت بیشتر بهداشت به زندکیمون وکارای روزمره مون ادامه بدیم.شاید تازه اینم مد بشه و شرایط عروسی گرفتن واس جوونا یکم اسونتر بشه

2740
بنظر من بی فرهنگی نیست که یه مهمونیه خیلی کوچیک اونم تو خونه بگیرن با رعایت فاصله و بهداشت....طرف چن ...

دقیقا چه راحت به مردم میگن بی فرهنگ.به نظرم اینجورآدما که دم ازفرهنگ میزنن خودشون ازهمه بی فرهنگ ترن.چه قشنگم قضاوت میکنن که بخاطرهزینه ی کم تو خونه میگیرن!!!

💜خدابامن است💜خوشحال میشم مهمون پیجم باشی😍    sheri.life_style 
ای اصلا بدم میاد از عقد و عروسی تو خونه فقط تو تالار خوبه

تو شرایط عادی منم با شما موافقم ولی الان شرایط واقعا فرق داره. باید یه مهمونی ساده با نهایت چهل نفر بگیرن و برن سرخونه زندگیشون. مجبورن 

درست حرف بزن یکی مجبوره شاید ما چ بدونیم چند سال میخاد بمونه

تواین اوضاع خیلی اجبار باشه و مجبور باشن میتونن اتلیه و ارایشگاه برن و تمام. فامیل های نزدیک شاید دوست نداشته باشن برن چه گناهی کردن  که معذب بشن برن

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨
مطمئنن دیگه تو خونه های امروز صد نفر جا نمیشه. در هرحال شما میتونی نری خیلی راحت.هرکسی نگران باش ...

من نمیرم هر چند جایی دعوت نشدم شده بودمم من نمیرفتم قطعا البته کسی مراسمی نگرفت . من خونه مادرم دو کوچه اونورتره از ۲۸بهمن تا ۲۵ اردیبهشت نرفتم حالام که رفتیم از اون موقع دوبار با فاصله و دور نشستیم.هرچند چون مبتلا شدیم اسفند رفتیم وگرنه چون برای سنشون خطرناکه نمیرفتم هنوزم.

ای اصلا بدم میاد از عقد و عروسی تو خونه فقط تو تالار خوبه

خب معلومه همه دوس دارن ولی من خودم چون نامزدیم دوسال طول کشید دیگه اخراش کلافه شده بودم ازهمسرمم نمیتونستم دور بمونم ولی خب بعضیا حامله شدن بعضیا جهازوبرده بودن چیذه بودن اونا واقعا محبورن

بالاخره ک تموم میشه کرونا

از کجا بفهمیم کی تموم میشه من عقدم یکساله با فاجعه ترین شرایط ممکن ی چشمم اشک ی چشمم خون چیکار کنم بنظرت

تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪
2706