2733
2734
عنوان

جدیدا مد شده..

| مشاهده متن کامل بحث + 923 بازدید | 72 پست
من خودم میگم دیگه وقتی این همه مدت قرار باشه باید مراقب باشیم و ادامه بدیم زندگی رو. نمیشه کشور ...

مشکل اینجاست که کسی رعایت نمیکنه ،نه ماسک دارن نه فاصله رو رعایت میکنن 

«آدم ممکنه شادیشو به خیلیا بگه، ولی غم نه!غم آدم محرم میخواد»
مشکل اینجاست که کسی رعایت نمیکنه ،نه ماسک دارن نه فاصله رو رعایت میکنن 

درسته هرچی هوا گرم بشه استفاده از ماسک و دستکش بیتر کلافه کننده میشه و خب متاسفانه ممکنه بدتر بشه اوضاع.

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی الان همه موافق تو خونه گرفتن عروسی شدین 

چشم چشم دو ابرو،چشمای گریان بی سو،کمرم بند شکسته آن کمند گیسو،وقت باران همه ی پنجره ها میرقصند،باز کن این پنجره را باز هوا میخواهم
آفرین ایشالا سلامت باشین. ماها باید به پای بقیه بسوزیم .. خدا خودش به دادمون برسه 

هفته پیش فروشگاه برای خریدهای خونه رفتم ،داشتم شاخ در میاوردم همه راحت و آزاد انگار اصلا کرونا وجود نداره 😣

2728
هفته پیش فروشگاه برای خریدهای خونه رفتم ،داشتم شاخ در میاوردم همه راحت و آزاد انگار اصلا کرونا وجود ...

ترسشون ریخته

چشم چشم دو ابرو،چشمای گریان بی سو،کمرم بند شکسته آن کمند گیسو،وقت باران همه ی پنجره ها میرقصند،باز کن این پنجره را باز هوا میخواهم
درسته هرچی هوا گرم بشه استفاده از ماسک و دستکش بیتر کلافه کننده میشه و خب متاسفانه ممکنه بدتر بشه او ...

آره همینطوره 

ترسشون ریخته

در صورتیکه آمار هفته پیش شهر و استان ما از قبلا یه دفعه خیلی بیشتر شد فقط به خاطر اینکه گفتن چند تا عروسی بر گذار شده 

2740
در صورتیکه آمار هفته پیش شهر و استان ما از قبلا یه دفعه خیلی بیشتر شد فقط به خاطر اینکه گفتن چند تا ...

کدوم شهرین شما استان ماهم تو وضعیت قرمزه مردم اصلا رعایت نمیکنن

کدوم شهرین شما استان ماهم تو وضعیت قرمزه مردم اصلا رعایت نمیکنن

کرمان هستم عزیزم ، اینجا هم دیگه همون چند نفری که رعایت میکردن بیخیال شدن متاسفانه

کرمان هستم عزیزم ، اینجا هم دیگه همون چند نفری که رعایت میکردن بیخیال شدن متاسفانه

انشالله این ویروس هم شرش کنده بشه راحت بشیم خسته شدن از بس تو خونه موندن مردم منکه زیاد برام فرقی نداره قبلا هم بیرون نمیرفتم ولی خیلیا نمیتونن تحمل کنن خونه موندن رو سخته براشون

انشالله این ویروس هم شرش کنده بشه راحت بشیم خسته شدن از بس تو خونه موندن مردم منکه زیاد برام فرقی ند ...

ایشالله ، ما هم خیلی اهل بیرون نبودیم ولی نه تا این حد ، نگرانیش از همه چی بدتره 😖

خب معلومه همه دوس دارن ولی من خودم چون نامزدیم دوسال طول کشید دیگه اخراش کلافه شده بودم ازهمسرمم نمی ...

اره خب 

انشالله ک همه خوشبخت بشن

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترییییین اتفاق زندگیم افتاد          عاچقتم خدا❤