2733
2734
عنوان

خاااااانمااااااا بیرون هم میرید؟ دووووووور دوووووور؟ 😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 434 بازدید | 37 پست

منم رعایت میکردم

ولی بعداینکه تالارا بازکردن منم میرم راحت بیرون

اگرکروناهست چراتالارا و رستورانا بازه؟؟؟چرارستوراناروگذاشتن سالنای غذاخوریش بازباشه؟

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نی نی سایتیها همشون قرنطینه هستن اینو هرگز فراموش نکن 😆😆

پس اینایی که همه بدون ماسک هستن کین😭😭😭😭

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞
2731

اگه جاهای شلوغ برم حتما ماسک میزنم.حتی اگه احساس خفگی کنم.تا الان رعایت کردیم.نبایدبذاریم کنار.دستکش هم میپوشم ولی الان سازمان بهداشت جهانی فقط رو ماسک تاکید داره.این قدر تو دستکش دستم عزق کرده بود پوستم چروک شده بود ولی به خاطر خانوادمون باید رعایت کنیم

🌸یا رب تو چنان کن که پریشان نشوم🌸         

من بچه م نوزاده فقط واسه دکتر و سونو هاش بیرون می رم دیشب مطب ارتوپد اطفال بودم توی مسیر دیدم کلللا زندگی ها به وضع عادی برگشته همه میرن میان حال میکنن ما نشستیم توی خونه مهمون هم راه نمیدم مسخره م میکنن میگن وسواس کرونا گرفتی نمی فهمن بخاطر بچه ست که مهمون راه نمیدم 

2738
جاری بی فرهنگ من تو اوج کرونا مهمونی و دید و بازدید عیدشو رفته بود

خونه شمام اومد؟ 😐

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞
نه پرسید بیام گفتم نه ما جایی نمیریم قرنطینه هستم ایکاش کرونا میگرفت میمرد من راحت میشدم لامصب هیچ م ...

اره   خیلی ادعا دارن  منکه میگم خدا کنه هیچ کس نگیره  چه اونایی که رعایت میکنن  چه اونایی که نمیکنن

اما واقعا ادعا دارن   میگن دیدی رعایت نمیکنیم هیچیمونم نمیشه🤦🏻

ارخ بابا

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 
2706