2733
2739

اقا مدتیه کار فنی هم میکنه قبل اونم که کارش بیرون شهر بود حالا قبول داشتم که شب نیاد ..الان دوشبه خونه نمیاد میگه کار دارم هیچ وقتم نمیگه کجاست بیرون شهره داخل شهره . دیشب قول داد میام که خوابم برد...صبح پیام دادم خجالت نمیکشی چرا شب نمیای میدونستی که شبا میترسم گفت خجالت خودت بکش و کلی قلدره برا خودش همیشه حق به جانبه .خسته شدم خانواده ش میدونستن این اینجوریه بهم نگفتن خدا بدونه چه غلطی میکنه نمیاد .یه داداش بزرگ داره هرسری مشکلاتمو میگم بهش میگه خودتون حل کنین.مامانمم بهش بگم غش و ضعف میکنه هیچکی دلش نمیسوزه برام خسته شدم حیف که بچه دارم حیف

من هنوز ازتویی که عاشقتم،متنفرم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چرا با زبون خوش باهاش حرف نمیزنی

چرا بهش میگی خجالت نمیکشی منو تنها میذاری

میتونستی بگی عزیزم من دوس دارم شبا کنارت باشم؛ حضورت بهم آرامش میده؛ کنارت خوشحالم؛ این حس ها رو ازم نگیر پیشم باش و اینا😁

2738

دنبال کارای بده که نمیاد یا بخاطر کارش نمیاد؟! رفیق بازه قمار میکنه سیگارب مشرو ب میخوره؟؟؟؟؟ 

آنه !  تكرار غريبانه ي روزهايت چگونه گذشت وقتي روشني چشمهايت در پشت پرده هاي مه آلود اندوه پنهان بود با من بگو از لحظه لحظه هاي مبهم كودكيت از تنهايي معصومانه دستهايت آيا مي داني كه در هجوم دردها و غم هايت و در گير و دار ملال آور دوران زندگيت حقيقت زلالي درياچه نقره اي نهفته بود؟ آنه ! اكنون آمده ام تا دستهايت را به پنجه طلايي خورشيد دوستي بسپاري در آبي بيكران مهرباني ها به پرواز درآيي و اينك آنه شكفتن و سبز شدن در انتظار توست... در انتظار تو 💖🍃

دنبالش برو ببين كجا ميرع 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

چرا انقد رو میدید به شوهراتون که دیگه نشه جمعش کرد بهش بگو کارت رو عوض کن زن و بچه داری و در قبالشون مسئولی که ازشون نگه داری کنی بگو کمتر قلدر بازی در بیار و منم منم کن بگو منم میتونم مثل خودت رفتار کنم ولی تنها فرق من با تو اینه که شعور دارم میدونم بچه چیه شوهر چیه زندگی چیه 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2706