2737
2734

از علایمتون و جنسیت نی نیتون بگین؟ 

افزایش ورنتون تو 3 ماه اول چقد بود؟ 

رنگ ادرارتون تغیر کرده بود؟ 

سن سونوگرافی نی نی با سن بارداریتون مطابقت داشت؟ 

تو 3 ماه اول تنگی نفس داشتین؟ 

شکل ساک جنین تو اولین سونو گرد بود یا کشیده؟ 

خیلی ممنونم وقت میزارین😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم فقط بگم‌که اصلا علایم قطعی  نیی گلم-من سر بارداری اولم که دختر داشتم خیلیا میگفتن پسره علایمت -الان دختر عمه ام بارداره همه علایمش حتی ضربان قلب جنینش پسر بود ولی نی نی ش دختره

هیچ علائمی ندارم عاشق همه غذاهام پسره.سر دخترم فقط ماست دوس داشتم تا ماه اخر حس تهوع

عه مث من دقیقا....من دقیقا سردختر و پسرم همین بودم

کلمه ی خوشبحالت از نظر من پراز انرژی منفیه لطفا استفاده نکنید...

هرحاملگی و هرفردی با اون یکی دیگه فرق میکنه...اصلا جنسیتو نمیشه با این چیزا تشخیص داد

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
2738

من سه ماه اول از نفس تنگی دهنم سرویس بود 

اصلانمیتونستم خوب غذا بخورم چون حس خفگی داشتم وزن خاصی اضافه نکردم 

اولین سونو ک برا تشکیل قلب‌بود ۶روز عقب تر بود از تاریخ خودم 

تووسونو دیدم ک‌کشیدس ولی وقتی چاپ کرد بم داد گرد بود تقریبا بچمم پسره

تهوع نداشتم اشتهام زیاد بوداوایل ترشی و شوری میخوردم الان همه چی میخورم وزنم تو سه ماه اوا ۶ کیلو اضاف شد ولی شکمم زیاد بزرگ نشد تنگی نفس نداشتم سن سونو گرافی و بارداری دو روز تفاوت داشت کیسه هم بیضی بود نی نیم هم پسره تو سونو ان تی بهم گفت پسر آنومالی هم تایید کرد

خدایا شکرت بخاطر همه چی 

من عاشق ترشی و شور بودم خیار شور میخوردم اوایل..از بوی یخچال خیلیییی بدم میومد در یخچال وا میکردم حالم بد میشد..تهوع خیلی نداشتم بچمم پسره مدل ساکم نمیدونم چجوریه😐

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^

تهوع نداشتم، از غذا بدم میومد مخصوصا گوشت چرخ کرده ، تکرر ادرار داشتم ، به شدت تشنه بودم هر چی آب و مایعات میخوردم بازم تشنه بودم،رنگ ادرارم روشن بود و تغییری نکرده بود،تو ۳ ماه اول ۳، ۴ کیلو اضافه کرده بودم،سن سونو با پریودی ۱ هفته فرق داشت ،تنگی نفس نداشتم ، شکل کیسه گرد بود

بچه م دختر

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2706