2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله عزیزم منم همسن توام تازه دارم نامزد میکنم اصن دیر نیس یه خوبش میاد واست به امیدخدا   &n ...

ممنون عزیزم ان شاالله٬شماهم خوشبخت وعاقبت بخیربشین ان شاالله.

قسمت توهمین بوده که برسرت گذشته              نکن گلایه ازفلک این کارسرنوشته.
2728
هم مجرد هم سینگل😌🍓🍫

😒😒😒😒😒😒😒😒😒زنننننننن تو اینجا چ میکنییی? بیا بریم بچه ها گشنشون شیر میخان

ببخشید انقدر هول هولکی و بدون خداحافظی رفتم مجبور شدم دوستون دارم دلم واستون تنگ میشه 🤗🤍
2738
اخ جون  قدش بلند که بهم بیاد  هیکلش تو پر قیافش معمولی نمیخام قشنگ باشه همه بخانش  ...

خوبه نوشتم پیدا کردم میزارمش تو اتوبوس بیاد‌😂وای  ولیی من عاشق مشخصاتی ک دادی اوف نظامی اونم قد بلندو سینه کفتری ته ریشو پر مو🤗🤗🤗😨😨😨

من تا بچه دار شدم اومدم نی نی سایت فکر میکردم مال باردارها و بچه دارهاست بعد این همه مجرد اینجاست چقدر من خنگ بودم‌

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...
😒😒😒😒😒😒😒😒😒زنننننننن تو اینجا چ میکنییی? بیا بریم بچه ها گشنشون شیر میخان

ووویییی هانی پام😣🍫🍓ناخنم رفت تو اون یکی پام😂🍫🍓امروز داریم میریم بیرون موندم چجور کفش بپوشم 

میوو
ووویییی هانی پام😣🍫🍓ناخنم رفت تو اون یکی پام😂🍫🍓امروز داریم میریم بیرون موندم چجور کفش بپوشم&nbs ...

عاخیییی الهی بیمیرم 🤕🤒بیو خودوم کولت میکنم عزیزوم 😃😃😃😉😂

خو دمپایی بپوش😃انقدر شیک میشه

ببخشید انقدر هول هولکی و بدون خداحافظی رفتم مجبور شدم دوستون دارم دلم واستون تنگ میشه 🤗🤍
2706