2733
2739
اگر صف شوهره  منم هستم😂😂

😂😂😂😂😂خدالعنتت نکنه مردم ازخنده😂😂😂😂

...negar❤yalda...دوتا دیوونه🙈❤... تنهادلیل زندگیمی بهترینم..yalda..❤🙈...بی تو حتی ی ثانیه ام ممکن نیست...همیشه در ❤ من هستی...❤negar❤ نفس من دیگه به نفسای تو بنده😘به زندگیم با بودنت معنا بده🙈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مجردم از اینکه ازدواج کنم بدم میاد از حس احمقانه ای به نام عشق هم متنفرم

خواهری اسم کاربردیمو به یادت گذاشتم دختر جلف کاش میشد برگردی دوباره بهم دختر جلف ولی ایندفعه باهات قهر نمی کردم اینبار به قول خودت جایزه بهت یه بوس گنده میدادم خواهری من هنوزم همون دختر جلفم ولی فرقش اینجاست که دیگه خواهریو ندارم که بهم بگه دختر جلف ........
دلمون خنک شد.پ گریه کن براش

حسود پلاستیکی  

تازه 5 تیر بله برونه  

از دریا نترسانم که من در قلب تو جان میدهم  به امید نابودی کرونای خبیثه منحوسه بیتربیت   دلم واست تنگ شده جونم  
2731
2738
صفو پراکنده کرد شهرداری برا کرونا😂

😂😂😂😂😂

...negar❤yalda...دوتا دیوونه🙈❤... تنهادلیل زندگیمی بهترینم..yalda..❤🙈...بی تو حتی ی ثانیه ام ممکن نیست...همیشه در ❤ من هستی...❤negar❤ نفس من دیگه به نفسای تو بنده😘به زندگیم با بودنت معنا بده🙈
من ۲۹سالمه توروخدادعاکنین ی خاستگارخوب هرچه زودبرام پبدابشه.

انشالله عزیزم منم همسن توام تازه دارم نامزد میکنم اصن دیر نیس یه خوبش میاد واست به امیدخدا  

از دریا نترسانم که من در قلب تو جان میدهم  به امید نابودی کرونای خبیثه منحوسه بیتربیت   دلم واست تنگ شده جونم  
😛😛😛

😂😂

2706