2733
2739
عنوان

کیاتنبلی داشتن باطب سنتی جواب گرفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 507 بازدید | 95 پست
از روز پنج پریود تا پریود بعدی هرروز ی استکان نصف عرق بومادران نصف عرق فراسیون. و روغن سیاهدونه شبا ...

خداروشکر عزیزم 

شما اضافه وزن که نداشتین نه؟

به زودی خدامحبتاشو به زندگیم دوبرابرمیکنه خدایاشکرت
خداروشکر عزیزم  شما اضافه وزن که نداشتین نه؟

نه وزنم نرماله همیشه

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله متفورمین سه ماه خوردم جواب نگرفتم با ویتامین ای ودی یکسال هم ال دی میخوردم رژیم هم خیلی رعایت می ...

اضافه وزن که نداری؟قرص لترزول وکلومفین استفاده نکردی؟

2731
پریودام نامنظم بود سونو و ازمایش دادم فهمیدم

سعی کن از همین الان مراقب سلامتیت باشی گلم 

نزاروزنت اصلابالابره

2738
نه وزنم نرماله همیشه

بعد گلم شما بدون دارو فولی بالغ داشتی؟بعدچندوقت رژیم واینا باردارشدی؟کلاچندوقت اقدام بودی؟

از پاکی تا پریودی بعدی هرشب گیاه پنج انگشت و یک لیوان دمنوش رازیانه قبل خواب و کاهش وزن تو دو ماه کل ...

باردارهم شدی؟دمنوش رازیانه تاپریودبعدی میخوردی؟چجوری وزنتو کاهش دادی؟

اضافه وزن که نداری؟قرص لترزول وکلومفین استفاده نکردی؟

ن فقط متفورمین استفاده کردم 70کیلوام قدم164💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
2706