2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچوقت نمیفهمم چطور ب امثال اینا میگن خوشگل😐✋🏻 توی فامیلمون دختر هس از بس ظریف و خوشگله منکه دختررممم دلم نمیاد نگاش نکنم! اونوقت امثال اینا !

الحق ک مردا پلنگ پسندن😐✋🏻

دیگع راپی با ماهیتابه نیستم☹ ی راپونزل ناراحتم 🚶‍♀️که کنج  قلعه نشسته و باورش شده هیچوقت قرار نیست اون فانوس هارو ببینه 🥀اصن براش مهم نیست اون شخصی ک وارد قلعه اش شده یوجینع یا فیلین :"/ 🚶‍♀️ ماهیتابه ای نداره ک کسی مزاحمش شد بزنه پِرِسش کنع ☹برام صلوات بفرستین حالِ دلم خوب شع :"))) دمتونم گرم♥️🌹
2728
دوست بودن باهم چن شبم دنیا رف ترکیه خونه تتلو😐

مگ ترکیه نیس😐✋🏻..

بعدش تتلو رید بش یا دنیا؟ 

دیگع راپی با ماهیتابه نیستم☹ ی راپونزل ناراحتم 🚶‍♀️که کنج  قلعه نشسته و باورش شده هیچوقت قرار نیست اون فانوس هارو ببینه 🥀اصن براش مهم نیست اون شخصی ک وارد قلعه اش شده یوجینع یا فیلین :"/ 🚶‍♀️ ماهیتابه ای نداره ک کسی مزاحمش شد بزنه پِرِسش کنع ☹برام صلوات بفرستین حالِ دلم خوب شع :"))) دمتونم گرم♥️🌹
2738
هیچوقت نمیفهمم چطور ب امثال اینا میگن خوشگل😐✋🏻 توی فامیلمون دختر هس از بس ظریف و خوشگله منکه دخترر ...

شک نکن تو اکثر عکساس استایلش جوریه ک فقط میخواد برجستگیاشو نشون بده😐

😉😐
حالا خوشت نیومد مجبور نیسنی بگی خوشگلی😂 ولی از بوون ارایش اون بهترم اینو قبول دارم😂

خخخخخ من کی باشم خوشم بیاد یا نیاد گلی مبارک  اقاتون باشی اون دوس داشته باش   بوس به لپت  

منتظر روزای بهترم ✌
لایک کراشم😌❤

😎🤙🏻بپر بغل بابا

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2706