2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
همسر شما هم مثل من،اسپرمش ضعیف بود؟ اونو نمیدونم چکار کنم؟

اره عزیز دلم کمتر از چهار میلیون بود هیچ قرص و دارویی نخورد عرق کاسنی ومرزه دادم بهش

بی صبرانه منتظر اومدنتم فندق من ای معجزه خدا😘😘😘
اره عزیز دلم کمتر از چهار میلیون بود هیچ قرص و دارویی نخورد عرق کاسنی ومرزه دادم بهش

یعنی عرق کاسنی و عرق مرزه رو غاطی کردی دادی؟

اندازش چقدر باشه؟

کی بدیم؟صبح یا شب؟

یعنی عرق کاسنی و عرق مرزه رو غاطی کردی دادی؟ اندازش چقدر باشه؟ کی بدیم؟صبح یا شب؟

نه عزیز دلم جدا جدا هرروز از هرکدوم یه لیوان بزرگ بده بخوره خودمم لتروزول وگلوکفاژ خوردم درکنارش عرق فراسیون سعی کن اصلشو پیدا کنی نمیدونم والا من قرار بود برم ای وی اف تنبلی داشتم فقط معجزه خدا میدونم به قرص اینا اعتقاد ندارم اما اگه بپرسین چی مصرف کردم اینارو عزیزم😊

2738
یعنی عرق کاسنی و عرق مرزه رو غاطی کردی دادی؟ اندازش چقدر باشه؟ کی بدیم؟صبح یا شب؟

فرقی هم نمیکنه شب یاصبح هروقت دادی دادی عزیزم فقط امیدت به خدا باشه قران بخون گریه کن از ته دلت ازش بخواه 

نه عزیز دلم جدا جدا هرروز از هرکدوم یه لیوان بزرگ بده بخوره خودمم لتروزول وگلوکفاژ خوردم درکنارش عرق ...

خداروشکر که به نتیجه رسیدی و طبیعی باردار شدی عزیزم

گلوکوفاژ رو توی بارداری هم می خوری؟

خداروشکر که به نتیجه رسیدی و طبیعی باردار شدی عزیزم گلوکوفاژ رو توی بارداری هم می خوری؟

نه اصلا تافهمیدم باردارم نخوردم 

اره عزیزم نباید بخوری هیچ قرصی نباید بخوری جز اونکه دکتر بگه اسید فولیک حتما باید بخوری

آره اسید فولیک رو می خورم

من این ماه پریودم دو هفته جلو افتاد

اولش لکه بینی بود که فکر کردم باردار شدم

ولی بعدش دیگه خونریزی شدید پیدا کردم

که گفتم دیگه بارداری منتفیه