2737
2739
عنوان

خواهر شوهر ایرادگیر

755 بازدید | 69 پست

بچه ها من خواهر شوهرم داعم جلو من شوهرمو تخریب میکنه و نقصاو  عیباشو جلو من میگع منم خیلی خیلی ناراحت میشدم وهیچی نمیگفتم،بجاش سعی میکردم هر وقت بد میگه از شوهرم بگم نه با من ک اینطوری ک شما میگید  نیست و فلان،تا اینکه دیشب مادر شوهرم ک خیلی خوبه بر خلاف دخترش اصرار کرد ک برم خونشون،خلاصه رفتم وشوهرم کباب پخت خیلی خوشمزهذشدهدبودن ک باز خواهر شوهرم شرو کرد ک اه چقد بد مزه بودو تو ک عرضه نداری براچی مصالحو حرم کردی و حالم بهم خورد و فلان من در عوض ب شوهرم گفتم مرسی عزیزم واقعاذخوش مزه بود،بعد رفتیم اشپزخونه من رفتم کمک شوهرم ظرفا رو بشورم که یهو خواهر شوهرم گفت وای دلم درد گرفت بس ک خوردم،منم گفتم خوبه بد مزه بود و انقد خوردید اونم یهو جا خورد و گفت اخت نپخته بود،گفتم نپخته بودنش ک دبگع دست داداشتون نبود دیگه کبابه ممکنه نپخته باشه بعد یهو گفت دلم میخواد بگم و اگه تو هشت ماهه اومدی تو خانواده ما و الان طرفذداداشمو میگیری من سی ساله خواهرشم منم گفتم اتفاقا چون شما سی سالهدک خواهرشید نباید جلو منی ک هشت ماهه اومدم انقد داداشتو تخریب کنی و من دیدم همه خواهر شوهرا داداششونا میبرن بالا شما بارها جلوی من خوردش کردید،اونم گفتش ک من بلد نیستم الکی از کسی تعریف کنم منم گفتم تعریف نکنید اما تخریبم خوب نیست حد اقل جلو من دیگه اینکارو نکنید لطفا،اونم یهو گفت ببین من عادت ندارم بحث کنم خصوصا اگه طرف مقابلم از خودم کوچیکتر باشهدو بیشعور باشه،منم لال مونی گرفتم و فقط بغض کردمد😔هیچوقت فک نمیکردم ی روز بخاطر اینکه بخوام از شوهرم جلو خانواده خودش دفاع کنم انقد بهم بی حرمتی بشه،اخه دلم میشکنه همش غرورشو جلو من میشکنن مگه نمیگن زن باید پشت شوهرش باشه،حالا چون من کوچکترین عروس خانوادشونم و سنم کمه حق ندارم بگم چرا ب شوهرم احترام نمیذارید 

و خدای که به شدت کافیست 😊

ب تو چ اونا خواهر برادرن خودشون میدونن

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 

کار شما خوبه ولی چرا شوهرتون خودش از خودش دفاع نمیکنه؟

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بهت گفت بیشعور؟؟جرش ندادی؟؟بغض کردی؟؟؟

خدایا باورم نمیشه😐😑😑😑😑

2738

اوه

نمیدونم چکار کنم برای دخترم میگم نزارم شوهر کنه یا بدمش ی پسری ک تو بهزیستیه واقعا

همه مادرشوهرا  و خواهرشوهرا بدن تقریبااا

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍
ب تو چ اونا خواهر برادرن خودشون میدونن

من دوس ندارم غرور شوهرمو بشکنه کسی،اون خواهذشه ک باشه بقیه عمرشو قراره با من زندگی کنه دلیل نمیشه اجازه بدم بی احترامی کنه 

خواهرشوهر من الکی از شوهرم تعریف میکنه و شخصیت منو زیر سوال میبره انگار ک داداشش در حق من لطف بزرگی کرده ک اومده منو گرفته...دیشب گیر داد به ابروهام پیش شوهرم..برگشته میگه چیه ابروهاتو دخترانه برمیداری و همیشه پهنه زشت میشی و این حرفا

کار شما خوبه ولی چرا شوهرتون خودش از خودش دفاع نمیکنه؟

چون بچه ی اخره و کلا ادمیه ک چیزی نمیگه اما من میفهمم جلو من چیزی نمیگه ولی خورد شدنشو میبینم 

من دوس ندارم غرور شوهرمو بشکنه کسی،اون خواهذشه ک باشه بقیه عمرشو قراره با من زندگی کنه دلیل نمیشه اج ...

عزیزم شوهرت اگر صلاح بدونه جواب میده شما خودت رو بد نکن این وسط

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
2706