2737
2734
عنوان

از کجا باید شروع کنم؟ آیا می‌توانم به دلیل ضرب و شتم طلاق بگیرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 74470 بازدید | 453 پست
دوستان من یه سوال دارم ؟ چرا میگید قانون ساکته در مورد زن؟ قانون مهریه داده اجرت المثل داده نفقه داده حضانت وتا هفت داده حتی میتونید برای کتک شکایت کنید و ..... دیه بگیرید نفقه ندادن هم جرم حقوقی داره هم کیفری... دوستان خود ما زنهاییم که مشکل داریم عدم حمایت خانواده و فرهنگ غلط درباره زنهای مطلقه... از خودمون شروع کنیم.من کارم همینه و میدونم قانون چه حرفایی زده و میزنه و چقدرش عملیه
منم مورد ضرب و شتم واقع شدم ولی هیچ مدرک پزشک قانونی ندارم.چجوری میتونم صابت کنم؟
قُلْ یَا عِبَادِیَ الَّذِینَ أَسْرَفُوا عَلَى أَنْفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ یَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِیعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِیمُ ﴿۵۳﴾ بگو اى بندگانم که زیاده بر خویشتن ستم روا داشته‏اید، از رحمت الهى نومید مباشید، چرا که خداوند همه گناهان را مى‏بخشد، که او آمرزگار مهربان است‏ (۵۳)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گندمک به تاپیک اخر من یه سر بزن
قُلْ یَا عِبَادِیَ الَّذِینَ أَسْرَفُوا عَلَى أَنْفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ یَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِیعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِیمُ ﴿۵۳﴾ بگو اى بندگانم که زیاده بر خویشتن ستم روا داشته‏اید، از رحمت الهى نومید مباشید، چرا که خداوند همه گناهان را مى‏بخشد، که او آمرزگار مهربان است‏ (۵۳)
من تو خونه خودم باشم.پدر بچه میتونه به زور بچه رو چند روز از من جدا کنه؟؟
2728
ضرب و شتم اگر موجب نقص عضو مهم نشه و یا خطرناک به حدی نباشه گه زن جونش را از دست بده دلیل نیست برای طلاق من آباجیم طلاق گرفت .. همه این چیزارو داشت ولی اینا دلیل نیست با این ضرب و شتم میتونی شکایت کنی و دیه بگیری فقط نه اینکه طلاق بگیری طلاق باید ترس از مرگ زن وجود داشته باشه قانون ایرانه دیگه بعدم میگن بهترین قانون و مترقی هست زن هیچ حقی نداره ...
دوستان ضرب و شتم اگر به صورت مستمر بوده باشه یعنی که بعد از گرفتن حداقل دوتا نامه پزشکی قانونی وارد پروسه شکایت تا صدور رای بشه خیلییییییییی خوب در روند طلاق و گرفتن حق طلاق از باب عسر و حرج برای زن مفید است اما حتما باید شکایت کرده باشید و رای دادگاه داشته باشید . انشالله هیچ کس درگیر این مسائل نباشه و زندگی ها پایدار و با ثبات باشه
2738

ضرب و شتم رو يا بايد همون لحظه پليس ١١٠صورتحلسه كنه و يا در اولين فرصت نامه پزشك قانوني رو اخذ كنيد و بعد به دادگاه خانواده مراجعه كنيد البته مسلما با يك بار دادگاه طلاق نخاهد داد شهادت شهود مثل همسايه ها هم بعنوان اماره براي قاضي كاربرد داره،در كنار ساير مدارك ضرب و شتم مخصوصا مكرر و اثبات شده راه قوي تري براي طلاق هست.

بزودي زود خيلي زود من به آرزوم ميرسم و ميام رمز و رازشو براتون فاش ميكنم و با خوشحالي تو امضام اعلامش ميكنم،خدايا ممنونم ازت ✌️

دوستان موقع ضرب وشتم حتما کاری کنین که همسایه ها بفهمن کسی بدونه وشاهد باشه  حتمافیلم بگیرین دستتون سند باشه همون روزبرین پزشکی قانونی وشکایت 

اگه جای کبودی نداشت حتی شده خودزنی کنین خودتونوکبودکنین مردی که دست روزن بلند کنه حقشه که علیه اش هرکاری بکنی 

سلام

متاسفانه ما زنها همه جوره بدبختیم. کدوم قانون تو مملکت ما.

همش پارتی بازی. جاری بدبخت من کتک خورد حسابی تو دوران عقد دلیلشم این بود که فهمیده بود برادرشوهرم با چندتا زن درارتباطه.

آخرشم مهرشو اجرا گذاشت اونقدر بردن آوردنش که وکیلش حاضر شده 10 میلیون بگیره از برادرشوهرم و راضیش کنه توافقی جداشن. یعنی وکیلها هم خیلیاشون دودوزه باز شدن. تازه بکارتم دیگه نداشت.

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز؟

من خودم داستانموگفتم شوهرم با زنا زود صمیمی میشه چندبار مچشو گرفتم که چت میکنه اصلا هم اینها رو خیانت نمیدونه.

آخرین بار هم چون خیللللللللللللی عصبانی شد کتکم زد فقط هم گلومو فشار میداد واصلا هم اثری باقی نذاشت. آخرشم مادرم گفت همه مردا همینن طلاق بگیری که چی بشه....... بیفتی سر زبونا و هر آشغالی چشم برات تیز کنه. فکر میکنی شوهر بعدی بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟.....

دیدم راست میگه تو مملکت ما باید بسوزی وبسازی ......

دلم واسه دخترای این مملکت میسوزه. 

ازهمه بدتر تو دادسرا و پاسگاه فکر میکنید آدم درست وحسابی هست اکثرا دندون تیز میکنن برای زنای مشکل دار.

متاسفانه فساد غوغا میکنه...........

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز؟

می تونید در مورد مسایل حقوقی این تایپیک هم از راهنمایی های خانم پارسا وکیل گپایه یک دادگستری استفاده کنید. وکیل مدافع حقوق زنان.، متخصص در امور دعاوی خانواده و ملکی

09123666928 خانم وکیل پارسا

آقای محمد تاجی وکیل پایه یک دادگستری 09122016450

02188073277

آدرس دفترشون هم خیابان ولیعصر پایین تر از میدان ونک جنب پل همت پلاک 2397 طبقه سوم واحد ۹ 

انشااله مشکلتون حل بشه ایشون وکیل خوب و منصفی هستند.

2706