2733
2734
عنوان

حامله هاوغیره حامله ها لطفأ😢

633 بازدید | 79 پست

سلام عزیزای دل 

میشه برا سلامتی بچم واینکه سره موقع بیاد ان شاء الله برام دعاکنین از ته دل ؟؟واقعأ محتاج دعاتونم 

من چندتا بچه تابحال ازدست دادم الانم با سرکلاژ و استراحت مطلقم وازم رفتم سونو گفت طول سرویکس شده ۱۷ورحمت از داخل باز شده 😔😔😔خواهش میکنم دعام کنین ان شاء الله ب لطف خدا و دعاهای شما عزیزان حداقل ۵هفته دیگه بمونه بچم بعد ب دنیا بیاد....ان شاال‍ا‍ه همتون حاجت روا باشین 

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

انشالله که بسلامتی بیاد بغلت مگه سزارین شدی که میگی رحمت بازشده؟

من پسرموبعدازتولدش ازدست دادم بخاطر فشارخون بالام تیکرمم که میبینیدآبیه فقط به امیدبرگشت پسرمه😢میشه واسه سلامتی منو نی نیم یه صلوات بفرستین آخه بارداری خطرناکی پیش رودارم😔
2738
ایشالله ک چیزی نمیشه گلم نگران نباش منم فردا میرم سونو ببینم بچه چرخیده یا نه اگ نچرخیده برم واسه کا ...

آخی عزیزم ان شاال‍ا‍ه بسلامتی گلم التماس دعا🙏

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺

انشالله به حق اقا امام زمان بچت رو سالم بدست بگیری برا منم دعا کن امروز صدا قلبشو بشنوم

خدایا شکرت که پسرمو سالم گذاشتی بغلم بعد از ۲سال ناباروری خدا هدیه قشنگشو گذاشت تو دلم و سالم گذاشت تو بغلم😍🙏خدایا شکرت بخاطر سلامتی همسرم و پسرم😘
2706