2733
2734
عنوان

شوهرم در حد مرگ زدتم😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 6694 بازدید | 224 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فکر کردم میخوای عکس اون زنه رو بزاری براهمین نشتاق بودم 

خداانشالله کمکت کنه ازاین کابوس نجات پیدا کنی ادم میمونه واقعا یکی دربه در دوست داره ازدواج کنه یکی اینجوری 

2731
فکر کردم میخوای عکس اون زنه رو بزاری براهمین نشتاق بودم  خداانشالله کمکت کنه ازاین کابوس نجات ...

واقعا ببخشید عکس پاک شد یانه

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏
عکسشو بذارم

من که ندیدم براتم مهم نباشه چه زیبا چه زشت الان وقتشه که برای زندگیت بجنگی ولی نه به بهای از دست دادن شخصیت و غرورت

چنان دل بسته ام کردی که با چشم خودم دیدم خودم میرفتم اما سایه ام با من نمی آمد!
صد در صد پزشک نیست ،چون هیچ وقت یه پزشک این قدر خودش رو ،،،،حدش رو پایین نمیاره که با یه اقای متاهل ...

بله منم نظرم همینه دوره میبینه یک پزشک هم موقعیت اجتماعی و هم چهره عالی ای داره خودشو کوچیک نمیکنه

به جون همین بچه که تو شکممه چیز خاضی نگفت جز معرفی دو سه تا عرق واسه شوهرم و چند روش ساده حتی ما یه ...

خدا بچتونو حفظ کنه خواهری پس به دوستام میگم حتما....انشاءالله با سلامتی نی نیتو بغل بگیری

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
بحث بد و خوب نیست خودت خانمارو میشناسی دیگه یه دکتر خیلی باید بدبخت باشه که اینکارو بکنه مخصوصا که ش ...

آره اما اگه واقعیت باشه که دکتر وفلان پس مشکل روحی داره ...این وسط یه چیزی هس دیگه....من خودمتو مجردیم  یه دختر درحد دیپلم وخونه دار وخانواده متعصب ....اما تو عمرم به همچین آدمایی نگام نکردم یعنی خودمو بالاتر دیدم همیشه چه برسه یه دکتر ...نمیدونم فقط خدا میدونه

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
عجب چندشی هستن بعضی مردا

تاپیک بعدمو ببین تازه خبر مرگش رفت شیراز

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏
2706