2733
2734
عنوان

بیاین بدبخت شدم 😭😭😭😭شوهرم بهم خیانت کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 6362 بازدید | 214 پست
همون قدر كه زنه مقصره شوهر شماهم مقصره ها نميدونم چرا تا بحث خيانت ميشه همه تقصيرا رو ميندازن گردن ...

درسته.ولی یاد حیای خانما بخیر

بخدا جوری شده من میرم خیابون خودم دخترم یهو چشام میره خدایا توبه.ولی خو راس میگم.دیگه مردا رو نمیدونم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کسی که خیانت میکنه وشما متوجه میشین چ زن چ مرد فرقی نداره 

بارها بارها خیانت کرده منتها شما اون یه بار مچشو گرفتین 

پس کاری نمیشه کرد ادمیکه خیانت میکنه نمیشه بهش اعتماد کنی 

چون تا فرصتش پیش بیاد باز انجام میده 

اگه کسی هم گفت نه مورد داشتیم نکرده بدون این بار دقیق تر پیش رفته که متوجه نشدی ...

سیع کن درمقابل اونیکه باهات قصد بازی داره بازیگر خوبی باشی🎭
2728
چی ریدی؟؟

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

خدایا چی میخواستیم و چی شد! 
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 ...

دیدی🤣🤣🤣🤣🤣

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧
2738
مرده میره هزارتا دروغ میبافه که با زنه بریزه روهم بعد زنا خراب و ال بل میشن عجببببببب عجججججبببب&nbs ...

زناهم کم نمیارن عزیزم میدونن نباید وارد زندگی یه نفر بشن اما میشن. اگه مرد وجدان نداره چرا زنه قبول میکنه این رابطه رو ؟

دخترم تمام زندگیم 😍😍😍خوش اومدی 
زناهم کم نمیارن عزیزم میدونن نباید وارد زندگی یه نفر بشن اما میشن. اگه مرد وجدان نداره چرا زنه قبول ...

مرد دلش برا همدمش برا زنش برا بچش نسوخته میفهمی یعنی چی؟

بعد یه زن غریبه بیاد برا ما دلسوزی کنه؟

مرد اگه آدم باشه ب بقیه چشم نداره

همینو میگم من چشم هیزشونو جمع کنن ولی ما به هم جنسای خودمون رحم نمیکنیم همیشه از چشم یه زن میبینیم مردی که متاهلی غلط میکنه اصلن هیزی کنه تا برسه وارد رابطه شه با یه زن دیگه

هر سقوطی پایان کار نیست، سقوط باران، قشنگترین آغاز است...
عزیزم نگو مطلقه شدم مگه هر چی شد سریع باید طلاق بگیری بشین حرف بزن باهاش دلیل کاراش چی بوده. ؟تو بار ...

واااا یعنی چی رابزه جنسی نداشتین!!!!!

گیرم نداشتن فشار رو اقا بوده دلیل میشه بخواد خیانت کنه چ پیام چ هر کوفت دیگه ای؟؟

سیع کن درمقابل اونیکه باهات قصد بازی داره بازیگر خوبی باشی🎭
عزیزم نگو مطلقه شدم مگه هر چی شد سریع باید طلاق بگیری بشین حرف بزن باهاش دلیل کاراش چی بوده. ؟تو بار ...

مگه خیانت دلیل داره؟

بپرسه دلیلش چی بوده که یه چیزی هم بدهکار میشه، باید عذرخواهی هم بکنه

2706