2733
2734
عنوان

کیا گردن درد دارن ؟

1927 بازدید | 56 پست

بچه ها من چند روزه پشت گردنم سمت راست خیلی درد میکنه میزنه به دست راستم 

ماساژ دادم با سیاهدونه اینچیزا 

ورزش مخصوص گردنم زیاد کردم ولی بهتر نمیشه

شماها چیکار کردین خوب شده؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه ژل هست اسمش آیس

از داروخانه بخر و خودت و از این عذاب راحت کن 

من انقدر درد داشتم فکر میکردم قلبمه دیگه

زدم شب صب بیدارشدم اثری ازش نبود

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2728

منم گردن درد دارم تا یکم کار میکنم درد میگیره.رفتم دکتر گف هروقت دردش زد تو دستت یا قفسه سینت بیا .دیگه نرفتم

🌹زندگیمو میسازم 🌹                                             🌸 زندگی زیباست اگرمن بخواهم🌸
2738
یه ژل هست اسمش آیس از داروخانه بخر و خودت و از این عذاب راحت کن  من انقدر درد داشتم فکر میکرد ...

واقعا منم خیلی درد دارم دیگه نوار قلب عکس قلب هیچی نیست ولی درده هست😖😖😖😖

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
یه ژل هست اسمش آیس از داروخانه بخر و خودت و از این عذاب راحت کن  من انقدر درد داشتم فکر میکرد ...

آخه متاسفانه اگه درد به استخون و فقرات ربط داشته باشه با ژل خوب نمیشه...بیشتر دردای عضلانی و گرفتگی با ژل و پماد خوب میشه

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است
2706