2733
2734
عنوان

اي واي حالا چيكار كنم

| مشاهده متن کامل بحث + 472 بازدید | 42 پست

هیچیش نشده بزارش تو اب نمک هم بوش میره هم خون و کثیفیش

اون سبزها فکر کنم مهر روشه که از دامپزشکی میزنن روش شاید قبلا ندیدی الان حساس شدی که کپک زده

مثل خاراندن یه زخم پس از خوب شدن"""یاد یک عشق عذابیست که لذت دارد👌🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یک روزه این بلا سرش نمیاد هاا دیگه نمیگم یخچالتون خاموش اینا بشه اون بکنار ولی به نظرم گوشت کهنه بود ...

نه ببين شوهرم از ي جا گرفته ٣/٤ساعت راه بوده تا خونه منم تنبلي كردم گذاشتمش يخچال😭

2738

دیشب یه تاپیک بود میگفت تو یخچالم فقط یه بسته پنیر مونده! میخوام گریه کنم.امروزم این تاپیک.

😐

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند

گوشتو چرا مقدار کم و تازه نمیخرید مثلا برای مصرف یک هفتتون اینجوری تو فریزر هم میمونه مدتی و خوب نیست 

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
نه ببين شوهرم از ي جا گرفته ٣/٤ساعت راه بوده تا خونه منم تنبلي كردم گذاشتمش يخچال😭

گوشتش زیاد بوده همونجوری گرم گرم موندن رو هم خراب شده

اون ۴،۵ ساعت باید جاش خنک میبود

بینهایت حال من خوب است😁باور میکنی؟😔
2706