2733
2739
عنوان

برادر زادم پلاکت خونش پایینه خطرناکه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 857 بازدید | 62 پست
یعنی هر دفه باید بستری بشه؟؟

دختر عموی من که اینجوریه.اون اوایل که تشخیص داده بودن ۳ ۴ ماه بستری بود ارومیه تبریز اخر سرم تهران.ولی الان سالی یه بار یه هفته بستری میکنن چون داروهاشو با سرم باید بدن بهش.بعد یه هفته مرخص میشه.عزیزم حتما حتما پیگیری کنین دکترای خوب ببرین.ایشالا که چیزیش نیست اصلا

نمی‌دونم عزیزم آبجیم می‌گفت طوریش نبود فقط کم شیر می‌خورده خواب بوده آبجیمم فکرکرده چون بچه کوچیکه خ ...

واااای 😭😭😭😭 الهی بمیرم برا دل خواهرت آخ قلبم به درد اومد الهی خدا بهش فرزند سالم و صالح هدیه کنه 😭😭😭😭  آخ بمیرم براش الهی خدا بهش صبر بده با همه وجودم براش دعا میکنم 😓😓😓😓😓

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ایشاله که چیزی نیست شاید ارثی باشه 

مثلا تو خانوادهی ما مامانم خاله م مادبزرگم همین طوری گاهی وقتا حتی خود منم کبود میشه بعضی از جاهای بدنم ولی هیچ مشکلی هم نداریم ایشاله که چیزی نیست ولی حتما ببریدش دکتر

مردم میگویند درد کشیدن آدمی را شریف وپاک میکند این دروغ است درد کشیدن آدمی را بی رحم میکند
2728

سلام نگران  نباشین

موقع ای ک پسر دایم دنیا اومد تا پنج شش ماه بیش از حد بیقراری میکرد همش گریه..یروز میبینه تمام دهنش کبوده دستاش و چندجا  دیگه ش.... دیگه بردن ازمایش گرفتن پلاکتش خییییلی پایین بود اعزامش کردن چند روز بستری بود الانم یسالونیمشه خداروشکر خوب خوبه فک هی باید ازمایش بگیری ازشون و اگ نیاز باشه بستری شه

2738

خطرناکه عزیزم،بذارین تحت نظر یه دکتر خیلی خوب باشه.

‏«من گاهی به این دخترها و پسرهایی که می‌آمدند خطبه‌ٔ عقدشان را می‌خواندم، می‌گفتم خیلی از خانم‌ها هستند که شوهرهایشان را اهل بهشت می‌کنند؛ خیلی خانم‌ها هم هستند که شوهرانشان را اهل جهنم می‌کنند؛ دست آن‌هاست. البته مردها هم عیناً همین نقش را دارند.»
واااای تو رو خدا  کسی مشکل کانسر تو خونوادتون نداشته  حتما پیگیر باشید  چنده پلاکت ...

ما اصلن تو خانوادهدهمچین چیزی نداشتیم شاید باورتون نشه دستو پام داره میلرزه سر کارم هستم اصلن فهمیدم حالم بد شد

من همون Bano27-29 قدیمممم:( کاربریم پاک شد
چه ربطی ب محل کبودی داره مهن کبودیه ببر دکتر بچه رو خب

ربط داره اخه دایم داره پاشو میکوبه تو مبل فقط همون جلو ساق پاشه هیچوقت هیچ جا دیگه کبود نشده

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤

در ضم سعی کنید ک مصرف سبزیجات سالاد فصل مثل کلم قرمز و هویج اینا و میوه خصوصا ابمیوه پرتقالو باسیب مخلوط کنید هر روز بخوره خیلی خوبه من وقتی مخلوط اب پرتقال سیب میخورم جاییم کبود نمیشه هله هوله و کیک اینا و سرخکردنی هم خوب نیس خصوصا اونایی ک رنگ دارن

تو خونواده مادریش هم پیگیر باشین 

من خودم دور از جون دور از جون بردارزاه ات همچین بیماری دیدم 

پسر حدودا چهار ساله با پلاکت صفر فوت شد خدا خودش بلا رو دور کنه 

و من برای زندگی تو را بهانه میکنم .....😍😍😍💓💓🙌🙌
2706