2733
2734
عنوان

خانمای باردارر

145 بازدید | 16 پست

سلام من میخوام کمربند بارداری بخرم بعضی مدلاش خیلی گرونه کسی هس مدل خاصی استفاده کرده باشه راضی باشه قیمتشم مناسب باشه عکس مدلشم گذاشتم

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

این کمربندا بدرد خانومای شاغل میخوره که مجبورن مدت طولانی بشینن 

ارزو میکنم تمام اونایی که نینی میخوان نینی دار بشن و یک نینی سالم و خوشگل بدنیا بیارن 😍❤🤲             

این گن شکم بند رو دکترم معرفی کرد برای بعد زایمتن خریدم که شکمم جمع بشه

ارزو میکنم تمام اونایی که نینی میخوان نینی دار بشن و یک نینی سالم و خوشگل بدنیا بیارن 😍❤🤲             
2738
🧐🧐به چه دردی میخوره

شکمو نگه میداره نیوفته

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
این گن شکم بند رو دکترم معرفی کرد برای بعد زایمتن خریدم که شکمم جمع بشه

نه من برای بارداری میخوام که شکمم نیوفته من بعد بزرگ میشه 

مگه میوفته 😂😂

شکم بزرگ میشه عظلات نتونن خوب نگه دارن بله میوفته همینع اکثر خانمای باردار بد راه میرن من عظلاتم خیلی سفته شکمم بالاس ولی باز میخوام ببندم

شکم بزرگ میشه عظلات نتونن خوب نگه دارن بله میوفته همینع اکثر خانمای باردار بد راه میرن من عظلاتم خیل ...

اهان منم باردارم ولی همچین چیزی ندیده بودم مرسی 😍😍😍😘

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
اهان منم باردارم ولی همچین چیزی ندیده بودم مرسی 😍😍😍😘

پس برو توکارش 😁

2706