2733
2739
عنوان

جنسیت بچه

185 بازدید | 12 پست

تو خواب دیشب دیدم دکتر میگه بچه سمته چپه و دختره

این یعنی چی؟ یعنی دختره؟

بلند شدم رفتم عکس سونو هشت هفتگی مو دیدم و دیدم تو عکس سمت چیه خب تو عکس سمت چپ باشه یعنی در واقع راسته دیگه نه؟ 

تعبیرش چیه

لطفا اگه مخالف نظر منی و می خوای بحث کنی ریپلای نکن  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم من خواب دیده بودم پسره ولی 5..4 ساله خخ پسرم شد

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
2731
2738

من خواب دیدم پسره و پسر شد با اینکه دختر دوست داشتم

قیافشم خواب دیدم شبیه همسرمه ولی هنوز بدنیا نیومده ببینم شبیه کدوممونه🤗

ارزو میکنم تمام اونایی که نینی میخوان نینی دار بشن و یک نینی سالم و خوشگل بدنیا بیارن 😍❤🤲             
ان شاله همون پسره خواب زن چپه دختر یعنی پسر 

جاداره بگم خواب ظن چپه نه زن

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
نه اتفاقا پسر دوست دارم 

ان شالله سالم باشه دختر پسر چ فرق🙄

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎

من همه خواب دیدن دختر دارم همینم شد قربونش برم 😍

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎