2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله کاملا درست گفتن

.لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2731
2740
عزیزم میشه از اول دستورت بدی لطفا

گوشت چرخ کرده با پیاز و نمک میخوابونم بعد قلقلی ریز میکنم میذارم تو یخچال بعد که خودشو گرفت می چینم تو تابه سرخ بشه 

حالا یکم پیاز رنده میکنم و تفت میدم بعد نمک و فلفل و یکم دارچین میزنم بهش و بعدم البالوهارو میریزم توش و یه قاشق غذا خوری شکر میریزم و تفت میدم که نرم بشه بعد بهش گوشت قلقلیارو اضافه میکنم و یه هم میزنم و یکم زعفرون و ۵قاشق ابلیمو میریزم(دل بخواهیه) ۳۰ ثانیه بعدش خاموش میکنم 

برنج ابکش میکنم و توی قابلمه لا به لا برنج و آلبالو میریزم 

این دستور و از بابام یاد گرفتم و از بچگی دیدم هر چی کمتر تفت بخوره آلبالو رنگ غذا بهتره 

اگه وقت داری میتونی یه قاشق شکر رو لا به لای آلبالو بریزی و بذاری بمونه که اینجوری آبش در میاد

زیر آلبالو هارو زمانی خاموش میکنی که ببینی نرم شده 

از رنگش هم قابل تشخیص هست البته 

مرسی گلم

آقا دفعه اولت آبلیمو و شکر نزن فقط آلبالو رو تنها تو پیاز تفت بده که رنگ پس بده 

گوشت قلقلی هم اگه میخوای یکم قرمز بشه بریز تو آلبالو و تفت بده اگه نمیخوای یکم قرمز شه اصلا با آلبالو تفت نده 

لا به لای برنج هم دارچین بپاش خوب میشه