2733
2739
عنوان

شوهرم دیشب یه حرفی زد جیگرم سوخت..

| مشاهده متن کامل بحث + 1718 بازدید | 107 پست
نه دیگه صبح بیدار شد منو رسوند منم یه کلمه حرف نزدم اونم نزد نمیدونم چرا اینا طلبکارن 

خب عزیزم هنوز میخاستی طلبکارم باشی ؟

خب ا نا وظیفه ندارن پرداخت کنن چه برسه که قهرم باشین 

با تمام شدن این تیکر ... واسم یه صلوات میفرستی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مطمئنی هیچی نگفتی ؟ قیافه نگرفتی ؟ لحنت بد نبود ؟

چرا باید طلبکار باشی ؟اخه میگی بجای اینکه من طلبکار باشم

وظیفه پدرشوهرته قبضت رو بده اونم وقتی قهرین؟؟؟؟

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
2728

واقعا وظیفه پدرشوهرت میدونی ک قبض موبایلتو بده؟؟؟؟؟اونم زمانی ک باهاشون قهری؟؟؟؟والا پدر شوهر من زمانی ک حتی باهم گل و بلبل هستیم یه شارژ هزاریم برام نمیخره هه

2740
حالا وظیشونم نبوده پرداخت کنن  بعدشم از الان سیم کارتو بده ب شوهرت برو ی اعتباری بگیر خودتو را ...

منم نگفتم وظیفش بوده ولی اینکه بره بده بعد گشیمون بشه یعنی تو مهم نیستی که بخواد ابرومون جلو تو بره... 

دخترم تمام زندگی من
اون وظیغه نداره قبض موبایل شمارو بده و اینکه تو قهرو دعوا این چیزارم هست  باشوهرت دوس و بهش ن ...

اتفاقا وظیفشه

مگ مجبورش کردن زن بگیره ک بخاد خرجی نده

ذره ذره نیازای زن وظیفه شوهرشه رفعش کنه

عزیزم وقتی با کل خانواده همسرت قهری اینارم داره

قرار نیست کل خانوادشو بذاری کنار بعدم همه چیز عالی پیش بره

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
هنیشه خودت میدی قبضتو پس این ماه هم نبابد اصلا حرفشم میزدی

من حرفشو نزدم سر خود رفته داده اصلا با هم قهریم فقط اس ام اس ش واسه من اومد

دخترم تمام زندگی من

خب چرا یه سیم کارت به نام خودت نمیگیری منت اونها هم نکشی اینجوری که راحتره 

یه پرسپولیسی دو آتیشه ۹۹/۹/۹مشکل گرفتاری عشقم حل شد ماشینشم دادن  مشکل زمینمونم به امید خدا حل شد مامانم خوب شد منم عملهای که لازمه انجام دادم خونمونو عوض کردیم رفتیم همونجای که مامانم من و عشقم دوست داریم خونه جدید خریدیم ❤حواسم به توئه هوا سمت توئه هوا سمتیه که برسم به توئه❤                                                                          💗تو مرا جان و جهانی💗                          💖تا ابد با من باش💖                                               💘دوستت دارم و هیچ چیز جز این ندارم💘             💕 با تو در نهایتم من💕                                        💝 عاشقتم عشقم عشق منی عشقم جون منی جونم💝        
2706