2733
2734

سلام دوستان.خوبین؟

بچه ها اینجا کیا بچه ی دانشجو دارن؟یا خواهر و برادر دانشجو.....

یا خودتون دانشجو هستید؟

از اونجایی که ما توی ایران داریم زندگی میکنیم.خوب میدونید و در جریان هستید که یه سازمانی هم هست بنام دانشگاه آزاد....

متاسفانه تو ایام کرونایی این روزها که تمام مشاغل واقعا به چالش کشیده شده....دانشگاه آزاد متاسفانه طبق روال گذشته همچنان درخواست دریافت شهریه خودش رو داره

یعنی شما مهم نیست که نرفتی‌....هیچی درس نخوندی.فقط پول وِر منه......از طرفی هم اومد گفت آموزش رو مجازی میکنیم.....یا حذف کنید ترم رو.....ترم شما میره برای آینده یا مجازی بخونید.....از اونجایی که دانشجو ها نمیخواستن که وقتشون الکی بره قبول کردن که آموزش مجازی رو برن.....اما متاسفانه آموزش های مجازی....‌دارای سایت هایی ضعیفی بود که دروغ نگیم که خدا شاهده،حداقل هفته ای یبار سر یک درس،خراب میشد......یبار میرفتی بیرون میشدی از سایت.....یبار میرفتی استاد نمیتونست بیاد.....یبار انقدر تعداد دانشجو ها زیاد بود که سایت هنگ میکرد!!!!!خلاصه خیلی درگیری بود‌....خیلی ها اصلا نشد و نتونستن کلا بیان تو سایت.....یکی لپ تاپ نداشت....یکی گوشی نداشت.....یکی ام کافی نت دم خونشون تو ایام کرونا کار نمیکرد!بالا خره دانشجوئه دیگه.....پول نداره.‌‌‌مادر و پدر دانشجوام مگه چقدر درآمد دارن....‌نتونستن براش سیستم تهیه کنن

اما مسئله ای که هست اینه که در حال حاضر اینجای کار که رسیدیم....‌اومدن گفتن اونایی که نتونستن بیان....غسبتاشون زیاد بوده سیستمی حذف شدن....یعنی دانشجویی که ۳میلیون و ۳۰۰ هزارتومن فقط شهریه متغیرش شده.....۱میلیون و ۱۰۰ هزارتومن شهریه ثابتشه....و خوشحاله که ترم آخره و راحت میشه درسو حذف شه......سر درس های عمومی اومدن سایت نهاد گذاشتن.....درس از شرقه....امتحان از غرب....‌بسیار سخت‌....بسیار وقت گیر.....داشنجوها قبول کردن و رفتن.....اومدن گفتن اگر در یک امتحان در یک روز،دو بار متوالی نمره زیر ۱۲ گرفتی بار سوم ۳۰۰۰تومن بریز به حساب....ما چند هزار دانشجو داریم؟این ۳۰۰۰تومان ها برای چیه؟

ما دانشجوی متاهل نداریم؟ما دانشجوی کمیته امدادی نداریم؟ما دانشجوی فرزند کارگر نداریم؟خانواده ای هستن که هرروز پدر به مسافرکشی میره که بتونه یک نون بربری بخره بیاد خونه.....خرید ها شده روزانه و وعده ای......بعد الان آخر ترم میاید میگید حذف شدید؟به چه قانونی؟به چه شرعی؟

آیا توقع دیگه ای داشتی؟ اینجا همه به فکر خودشونن. از صاحبخونه گرفته تا تاکسی و دانشگاه و ....

هیچ صاحبخونه ای نمیگه سه ماه حقوق ندادن. حداقل بهشون زمان بدم تا اجاره پرداخت بشه. دیگه از این ببین تا به سازمانهای بزرگ برسی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب این خیلی ظالمانه هس

ولی دانشگاه آزاده دیگه فقط پول میبینن پووووول

حالا باید با هم دانشگاهیات هماهنگ شین و اعتراض کنین

هر چند بعید میدونم تاثیر داشته باشه

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!

یه چیز دیگه هم بگم. اگه صلاح میدونید ادامه ندید. من که بهترین رشته توی بهترین دانشگاه تهران بودم الان از درس خوندن مثل سگ پشیمونم. وقتی آشنا و نفوذ نداری که یه جای درست حسابی کار کنی. هیچ فرقی نداره که دیپلم باشی یا دکترا همون حداقل حقوق رو میدن.

اون پولی که میخاید بدید به دانشگاهها برای خودتون و بچه اتون سرمایه گذاری کنید خیلی نتیجه بهتری داره.

2738
دانشجو دانشگاه ازاد باشی بعد گوشی و لب تاب نتونی بخری!

شما بیاین تا پرونده های کمیته ی داخل دانشگاه رو بهتون نشون بدم😊شما دانشجویی دیدی که کتونیاش اندازه دهن تمساخح موقع راه رفتن باز و بسته شه

ببین من کارمند دانشگاه ازادم حرفات یه قداری درسته

اولا دانشجو دانشگا ازاد احتمالا گوشی رو داره که بتونه وصل بشه

بعد کسی نداشت خوب باید ترم رو حذف کنه

بعد ما به دانشجوها گفتیم اگر بعدا وارد درس اونروز بشن هم غیبت نمیخورن 

ولی بستر اینترنتی اوضاعش چندان جالب نیست از سیستم شاد دانش اموزا هم میشد فهمید

ولی یه چیز جهانیه که پیش اومده...... از قبل هیچکس امادگیشو نداشته که

ببین من کارمند دانشگاه ازادم حرفات یه قداری درسته اولا دانشجو دانشگا ازاد احتمالا گوشی رو ...

من دیدم تیم ای تی

زحمات شبانه روزی برای فراهم کردن این بستر کشیدن

ولی کمی حق بده اولشه

من جای شما بودم این ترم رو حذف میکردم

من دیدم تیم ای تی زحمات شبانه روزی برای فراهم کردن این بستر کشیدن ولی کمی حق بده اولشه م ...

دیگه نمیتونم.چون من متاهلم....و اینکه ترم آخرم......مشکل فقط حذف کلاس ها از طرف دانشگاه نیست.بلکه هزینه هاشم هست.....

2706