2733
2739
عنوان

بچه ها پیج این خانم رو دارین؟؟

309 بازدید | 2 پست

من یه چند مدت هست که فالوش میکنم 

میخوام از اعتماد به نفسش بگم که فوق العاده عالی هس هر کسی دیگه ای جای ایشون بود قطعا خودش رو تو خونه حبس میکردم و هیچ جای پیشرفتی واسه خودش نمیدید امد این خانم با اعتماد به نفس عالی اش خیلی تو زندگیش پیشرفت کرده 

امروز داشتم کامنت های پست های اولش رو نگاه می‌کردم که مال دوران چاقی اش بود همهههه انرژی منفی و حرف زشت مطمئنا هر کسی جاش بود یا کامنت ها رو میبست یا پیجش رو ولی اصلا واسش مهم نبوده

خلاصه که خواستم به شما و خودم بگم (خودمم ذرا ای اعتماد به نفس ندارم🤦🏻‍♀️)مهمترین صفتی که باعث پیشرفت تو زندگی میشه اعتماد به نفس هست و تماممممم

اره اینو دیدم

اتفاقا من مثل تو فکر نمیکنم

با متفاوت بودنش فالور جمع کرد فقط

هیچم قضیه ی اعتماد به نفس نیست

خودش رو مسخره ی خاص و عام کرد ولی الان به پیج داره که ازش درآمد داره

مثل خیلی‌ای دیگه

اره اینو دیدم اتفاقا من مثل تو فکر نمیکنم با متفاوت بودنش فالور جمع کرد فقط هیچم قضیه ی اعتماد به ...

نه واقعا نمیشه اینجوری بگی مشخصه اعتماد به نفس بالایی داره 

حتی تو دوران چاقی اش تمام لباس هاش رو با همسرش ست میکرد مشخصه با اون سایز لباس واسش پیدا نمیشده و میدوخته آدم وقتی خودش رو قبول نداشته باشه اصلا حوصله ی این کار ها رو هم نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘