2737
2739

سلام بچها 

من پدرم الان نزدیک دوساله روز به روز داره لاغرتر میشه 

معتاد و سیگاری حتی قلیونیم نیس

ولی چایی در طول روز زیاد میخوره 

غذاشم مثل همیشه بوده ژنتیکی هم نیس همه فامیل هیکل متوسط دارن 

بعددیگه اینکه درد و بیماریم ظاهرن ندارن انگار غذا جذب بدنش نمیشه هر کسی نگاش کنه فک میکنه تا حالا رنگ غذا رو ندیده 

نمیدونم دیگه از چیه 

کسی اینجوری بوده ؟ بنظرتون درمانش چیه 

خودم که به نظرم رسید که شاید خونش مشکلی داشته باشه یا از چایی زیاده که میخوره ولی باز چاییم عموهامم زیاد میخورن ولی اینطوری نیسن 

✒من باید به دستش بیارم 💪💪💪💪💪 چون به آرزوم قول رسیدن دادم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دیابت نداره؟

تیروئید؟

شاید سوخت و ساز بدنش رفته بالا

چکاب کامل شه حتنا

■دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ... ■                                                                                          ■مـن به خودم تمامت را قول داده بودم .گفته بودم سهم من خواهی شد .تو در تمام جاهای خالی زندگیم پر شده بودی .تو تمامت سهم من بود .آنچنان در آینده ام روشن به نظر می آمدی که تمام گذشته را خط زده بودم .تو قول من ، به خودم بودی ...بیا و مرا پیش خودم بد قول نکن …■                                                                                ■یادم نمی کنی و ز یادم نمی روی؛؛یادت بخیر یار فراموشکار من! ■
2738
من خودم پرکاری تیرویید دارم و لاغرم دکتر بهم گف پرکاری تیرویید آدم لاغر میشه

اها بعد شما در ناحیه گلو درد دارین 

آخه پدر من که هیچ دردی نداره به خاطر همینم جدی نمیگیره 

نه چون هیچ دردی نداره  دکتر رفتنو جدی نمیگیره

تیرویید درد نداره...

وقتی پر کار بشه لاغر میکنه

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
دیابت نداره؟ تیروئید؟ شاید سوخت و ساز بدنش رفته بالا چکاب کامل شه حتنا

نه فقط فشار خون داره 

یعنی خانوادگی دارن که اینم روزی یه قرص میخوره فشارش کنترل میشه

تیرویید درد نداره... وقتی پر کار بشه لاغر میکنه

آها پس یعنی از اینه 

حالا چیکار کنیم عزیز

بره آزمایش یا سونو تیروئید

اها بعد شما در ناحیه گلو درد دارین  آخه پدر من که هیچ دردی نداره به خاطر همینم جدی نمیگیره&nbs ...

نه عزیزم من خودم هیچ علائمی نداشتم باردار بودم آزمایش سه ماهه ک دادم دیدم گفتن پرکاری تیرویید دارم... علائمش اختلال خواب، اعصاب نداشتن، بی حوصلگی، من خودم بیشتر این علائم بود ولی اینارو بعد از اینکه تحت درمان رفتم و قرص خوردم متوجه شدم... حالا صرر ک نداره یه آزمایش کامل ب نظرم بگیرن پدرتون

2706