2737
2739
مهم اینه که رو تن خودت زیبا هست. لباس قشنگیه عزیزم

ممنون خواهر خوشگلم رنگش خیلی سفیده !؟

اصلا دلم نمیخواست عروس ناراحت شه 😔

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برا چی میخوای شب عروسی کسی دیگه رنگ سفید بپوشی ؟؟؟اونم یه لباس بلند با ژپون. کاملا شبیه عروسی میشی

عزیزدلم این مگه سفیده اخه

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740

وای ما هم اول تیرماه عروسی داریم 

من از الان عزا گرفتم ... فامیل شوهرجان هستش نرم هم مادرشو ناراحت میشه ...برم هم خودم میخوام عذاب بکشم 

آخه یکی نیس بگه کرونا هستا عروسی چیتونه 😭😭😭

برای شفای بابام ازتون خواستم صلوات بفرستین 😔😔یادتونه الان باید بگم برای شادی روحش صلوات بفرستین .... ای زبونم لال میشد اینو نمیخواستم هیچوقت ...بابام رفتی و منو تو ۳۰سالگی یتیم کردی بابا ...😭😭😭😭                    خداروهزارمرتبه شکر ۲بهمن ۹۹متوجه شدم که تو دلی دارم ❤❤❤خدایا خودت مواظبش باش.دختر گلی مهرسا خانوم ۲۷شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲ظهر به دنیا اومد با وزن ۳۴۰۰🤩🥰

پس چه رنگیه؟

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
واقعا زبون آدم قاصره از ایییییینهمه رعایت کردن😐

قاصر نباش.دولت ازاد کرده شما ول نمیکنی

کرونا بدبختمون کرده از افسردگی

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2706