2733
2739
عنوان

چيكار كنم شوهرمو دوست داشته باشم؟

5164 بازدید | 62 پست

بچه ها،من و شوهرم سنتي اشنا شديم،ولي ٨ماه باهم رفت و امد كرديم كه همو بشناسيم.همه چيز خوب بود،اخلاق و سلايق و .... باهم جور بود.ولي از همون اول حسي بهش نداشتم،همه بهم ميگفتن اگه باهم مشكلي ندارين،هروقت ازدواج كنيد اون حس بوجود مياد و عاشق هم ميشيد.

الان ٣سال از عقدمون ميگذره و ٢ساله كه عروسي كرديم.ولي حس خاصي نسبت به شوهرم ندارم.

باهم خوبيم،تاحالا دعوا نداشتيم،باهم كوه،سفر،سينما و ..... ميريم،براي تفريحمون هميشه برنامه داريم.بهم بي احترامي و حرمت شكني نكرديم.

خيلي سعي كردم اين حس رو بوجود بيارم.سوپرايز همو كرديم،هميشه جلوش خوشگل و خوشتيپ بودم،به علايقش احترام گذاشتم و پابه پاش اومدم،ولي حسي بهش ندارم.يعني اگه ازم دور بشه دلم براش تنگ نميشه،اگه بگه جدا شيم،بيشتر ترس از عواقب طلاق دارم تا ترس از جدا شدن از اون.بيشتر برام مثل يه دوست هست تا شوهر.

دلم براش ميسوزه،دلم ميخواد دوسش داشته باشم و تمام عشق و محبتمو نثارش كنم.

اون هميشه باهام خوش اخلاق و خوش رفتار بوده،چرااااااا با تمام اين وجود هنوز حسي بهش پيدا نكردم،كسي شرايطش مثل من بوده؟

به نظر من سعی نکن تغییر کنی.. تو که با همین بی حسیت واسش داری سنگ تموم میذاری. پس وابسته نشو بهش.... ب نظر من ک عالیه

والا.... با این نوناشون🤨به نی نی یار قول دادم اگه عصبانی شدم فقط تودلم فحش بدم؛ دل جونم ولی بلندگو قورت داده انگار🤭😆فازت چیه میگی مخالف نظرمی ریپلای نکن؟!🤔سلطااااان تو نظرت رو بگی، ما حرفمون رو قورت بدیم؟؟😏هرکی میگه طرز پوشش و حرف زدن و کوفت و زهر مار هرکسی به خودش مربوطه خر🐴 است...( دلم میخواد؛ به خودم مربوطه😎)

عزیزم چون همه چیز زندگیت روبراهه و مشکلی نداری برات عادی شده شده تا حالا ازش دور باشی ببینی حست چیه و اینکه فقط کافیه یه زن بیفته توی رابطتتون تازه اونموقع هست که حس واقعیتو میفهمی الان که همه چیز سر جای خودشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

زیاده خواهی..حیف شوهرت.اگه بیشتر تو نی نی سایت بچرخی شوهرایی میبینی که دور سر شوهرت میگردی

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     

اسی  یه سوال مهم رابطه جنسی و باهاش دوست داری یا مهم نیست

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است

اگه برات ممکنه یه مدت کوتاه سفر تنهایی برو جایی مثل خونه فامیل دوری بهت نشون میده  که حست چیه میدونی ما خانما از بدست اوردن چیزلی سخت لذت میبریم اگه همین همسرت رو کسی بخواد ازت بگیره یا ازت دور بشه بیشتر براش تلاش میکنی حسی نداری چون برلت در دسترسه و احتمالا تو دنیاشی

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2738

اینا همش تلقین ذهنت هست.

تمام این رفتارا یعنی دوس داشتن.بیشتر محبتاشو ببین و بدون که خیلیا الان دوس دارن جای تو باشن و تو این شرایط.ذهنتو از این حس دور کن.غلبه کرده بهت که پیش خودت فکر کنی دوسش نداری.

اگر یک هفته ازت دور باشه دلت برای تمام این خوبیاش تنگ میشه شک نکن.برای خنده هاتون و خوشیهاتون دلت تنگ میشه

خیلی عذر میخام شوهر به این خوبی شما بی احساسی ک بلد نیستی کسی رودوست داشته باشی مشکل از شوهرت نیست مشکل از شماست والا همچین شوهری داشتم روچشام میذاشتمش

خدایا شکرت بابت گل پسری ک بهم دادی همیشه توخواب و بیداری محافظش باش 🤗امیدوارم تک تک منتظرا دامنشون سبز بشه 👩‍👦‍👦👩‍👦👩‍👧‍👧👩‍👧‍👦👩‍👧🙏💋واسه سلامتی پسرم یه صلوات بفرس چیزیش نیست فقط میخام همیشه صحیح وسالم باشه (ممنون از همگی)😍جواب یه سری کاربرای عقده ای که از تربیت خانوادگی درست  بهره مندنیستن رو نمیدم چون دلم نمیخواد سطح خودمو با جواب دادن به آدمای بی ارزش پایین بیارم😊 جواب ندادم دلیلشو بدون😉

اینم یه جور جبره! ازدواج علاقه خودش کم کم پیدا میشه نیست.. تجربه مشاوره هایی ک داشتم نشون داده معمولا زندگی معقول رو باهم پیش میبرن این قبیل زوج ها..

ولی واقعا برای ازدواج و انتخاب در مرحله اول همونه که قدیمیام میگن باید در نگاه اول بدل هم بنشینند.. 

معمولا دنبال چیزی که هستین سخت بدس میاد.

اگرم دوس ندارین درگیر شید نادیده بگیرید حستونو. 

و رو مقوله های دیگه تمرکز کنین. و راهکار دیگران راهکار شما نیست. این قسمت وجود شما با دل پیش میره نه با عقل. 

خیلی سختش نکنین یه چیزی میشه دیگه

هَر چه دَر فَهمِ تو آیَد؛ آن بُوَد مفهومِ تو
2706