2737
2739
عنوان

خوردن هویج در بارداری

5273 بازدید | 60 پست

سلام به همگی من هفته 13 بارداری هستم بزاق دهانم زیاده شده و ترش میشه دهانم مجبورم همش یه چیزی بخورم همه چی امتحان کردم الان چند هفته هست بیشتر در روز هویج میخورم میوه های دیگه هم میخورم اما هویچ بیشتر نگرانم ضرر نداشته باشه کسی تجربه داره

خدایا مراقب عزیزانم باش❤

عزیزم چون اوایل بارداریته هویج نخور چون خدایی نکرده باعث سقط بچه میشه

خدایا شکرت بابت گل پسری ک بهم دادی همیشه توخواب و بیداری محافظش باش 🤗امیدوارم تک تک منتظرا دامنشون سبز بشه 👩‍👦‍👦👩‍👦👩‍👧‍👧👩‍👧‍👦👩‍👧🙏💋واسه سلامتی پسرم یه صلوات بفرس چیزیش نیست فقط میخام همیشه صحیح وسالم باشه (ممنون از همگی)😍جواب یه سری کاربرای عقده ای که از تربیت خانوادگی درست  بهره مندنیستن رو نمیدم چون دلم نمیخواد سطح خودمو با جواب دادن به آدمای بی ارزش پایین بیارم😊 جواب ندادم دلیلشو بدون😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دهانم ترش میشه همه چی امتحان کردم خدایی موندم

سقز بجو خیلی براهوش بچه خوبه

خدایا شکرت بابت گل پسری ک بهم دادی همیشه توخواب و بیداری محافظش باش 🤗امیدوارم تک تک منتظرا دامنشون سبز بشه 👩‍👦‍👦👩‍👦👩‍👧‍👧👩‍👧‍👦👩‍👧🙏💋واسه سلامتی پسرم یه صلوات بفرس چیزیش نیست فقط میخام همیشه صحیح وسالم باشه (ممنون از همگی)😍جواب یه سری کاربرای عقده ای که از تربیت خانوادگی درست  بهره مندنیستن رو نمیدم چون دلم نمیخواد سطح خودمو با جواب دادن به آدمای بی ارزش پایین بیارم😊 جواب ندادم دلیلشو بدون😉
2738
اوایل زیاد هویج نمیخورن معمولا بخاطر ویتامین آ منم بزاق دهانم زیاد میشدوترش  انقدر ابنبات خور ...

اوایل آبنبات میخوردم دیگه دوست ندارم شکلات هم میترسم بندم بره بالا 

خدایا مراقب عزیزانم باش❤
میگن خوبه اما زیاده نه بیشتر آب هویج میگن ضرر داره باشه ممنونم کم میخورم

دکتر من منع کرده

حتمم به دکترت بگو

طبق نظر اون با

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2706